Goveja juha - zdrava???

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

22. feb 2011 15:49

Kolegica Nola, ti torej meni odrekaš, prepoveduješ , da napišem kakr koli na tem portalu . Ker je to tebi mimo, ker ti je to odveč brati, ker je to zate provincionalno nakladanje, ker ti je neargumentirano ,ipd. Tudi podtikaš, nikjer nisem zapisal, da je goveja juha steber nacionalne kulture ampak narodne kuhinje . Poleg podtikanja si vešča tudi žaljenja na prav goveji način. In ker posegaš po nivoju in v izogib, da postane še nižji ti svetujem, da mojih postov enostavno ne bereš več. In boš mirno lahko živela naprej. hedonist

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. feb 2011 16:17

Poskusila juho s klinčki - dala sem približno 1 na liter juhe - okus nič drugačen, vonj malo. Ampak jih prihodnjič ne bom dala v juho, se mi zdi čisto odveč. JanisJoplin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. feb 2011 16:33

Kaj bi ti le odrekala,  prav nič, samo svetujem ti lahko, da se glede na tvojo,  prav gotovo zelo od klasične  hudo oddaljeno izobrazbo pač omejiš na  to, kar ti je blizu.

Vsekakor ti ničesar ne prepovedujem, meni ni nič na tem portalu prebrat mimo, prebiram pač kar mi sporočajo sokuharji o kuhi.

 

 



nola



Sporočilo je spremenil(a) nola dne 22. 2011 16:37

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 22. 2011 16:38

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. feb 2011 17:16

Glej Hedonist, jaz nisem prepirljiva, ampak tudi meni kakšna stvar dvigne pokrov. Za mzm si dejal, da njeni kulinarični izdelki niso neki presežki. Nekaj takega, ne grem gledat nazaj, sicer pa sam veš. To meji na žaljenje, to pa meni ni všeč. Rada imam konstruktivne debate, samo ko vse preide na osebno raven, me pa zmoti. Toliko.

Zdaj pa grem brž v kuhinjo, ker kuham govejo župco, pa se bojim, da mi ne bi ušla iz lonca.

 

naor

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

22. feb 2011 17:24

Res smo obdelali to govejo župco že po dolgem in počez , tako , da skoraj ni več kaj dodati , a vseeno ; če se le spomnim pri mesarju , ko kupujem govedino in kosti za juho , vzamem še kak košček govejih jeterc . Meni je taka juha v kateri se kuhajo tudi jetra , najboljša , lepo diši in je zelo polnega okusa . Seveda ne pretiravajte , za približno 5 l juhe povsem zadostuje 10 dag jeterc . Probajte ,( seveda pa nikomur ne vsiljujem )mislim , da vam bo všeč . Lp manca51

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

22. feb 2011 18:07

Zdej Nola, ocenjevati mojo izobrazbo glede na napisane poste je pa malo prehuda. Pa ne mislim nič utemeljevati in dokazovati ,ker nima smisla in je povsem brez veze. Lahko ti povem le, da mi latinščina ni tuja, je pa res,da se ,mnogokrat zatipkam in tekstov za seboj ne popravljam. Ampak, to so verejtno opazili tudi ostali . In to je moja napaka. Klasična. Če bi bi jaz hedonist

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

22. feb 2011 18:10

Prehitro mi je ušlo, torej nadaljujem: Če bi vas jaz ocenjeval, kakšno izobrazbo imate po tem kar tukaj preberem, ojej, bila bi trda. hedonist

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

22. feb 2011 19:47

Klinčki ? Hahhaha.Ali govorimo o kompotu ali juhi ? Hedonist, se strinjam s tabo !!! Lakica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. feb 2011 21:37

Lepo bi bilo, da bi ljudje stvari ki jih ne poznajo, najprej poizkusili, potem se pa krohotali.

Obstaja še marsikaj zanimivega izven tega našega okvirja izpod alp.

Commis débarrasseur

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. feb 2011 21:50

hedonist je napisal/a:
Prehitro mi je ušlo, torej nadaljujem: Če bi vas jaz ocenjeval, kakšno izobrazbo imate po tem kar tukaj preberem, ojej, bila bi trda.


hedonist

Si že priden

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti