Okrasitev otroške torte

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

10. okt 2008 21:06

Rina01, res imaš lepe tortice. Jaz imam drugo leto februarja za moja dva črva za spečt dve torti in me zanima, če ima kdo kak predlog. Za šestletnika bom mogoče dala skenirat Ben10 pa bom pol okrasila( iz ene risanke, če bo še aktualno). Bolj me zanima, če ima kdo kako idejo za enoletnika, pa ne bi kake telebajske, ki itak jih še ne pozna. Bi kaj živahnega, da bo prepoznal, al kako živalco al kaj jaz vem. tičino še nisem nikoli uporabljala, se bom pa definitivno odpravla v Črnuče v nakup pred tema roj. dnevoma. hvala vsem, če se da komu kaj poiskat in pol bom kej zbrala. Sem si jih pa že veliko ogledala. jaz itak sanjam o torticah par mesecev prej, preden jih naredim in fantaziram kako jih bom okrasila. To obožujem. Lep pozdrav vsem. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

10. okt 2008 21:45

Mi smo za !. rojstni dan za našega somčka naročili torto z motivom Nodija. Bil je čisto navdušen, saj je bila takrat to edina risanka, ki ga je sploh pritegnila. Pa še poučna risanka je .

lp Saša

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

10. okt 2008 23:10

Čao, za 1.rojstni dan, če še ni totalno navdušen nad kakšnim likom, je recimo medvedek, ki ga lahko narediš na 101 način, zelo luštna ideja (od slike na hostiji, narisanega, celo 3d variante nekatere hudo dobro obvladajo). Ali pa pikapolonica, morda ježek, kužek, sonček.... Jaz za mlajšega nečaka že vem, da bo dobil pikapolonico (ha ha, sedaj je star skoraj 4 mesece), starejši pa za 4. svečko ježka, sva že zmenjena (naslednje poletje, ha ha...). Kaj čmo, torte so pri nas zelo aktualna tema in se jih načrtuje daaaleč naprej, kakor vidite. Lep pozdravček, S.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

11. okt 2008 13:04

stana.r, tvoje tortice so itak ful lepe, to sem vidla in si jih večkrat z veseljem pogledam. Hvala 100x za ta link, ki se najde res dosti dobrih idej. Kar ne moreš nehat brskat in iskat, katera je lepša. Kaj bi jaz dala, da bi delala v kakšni taki slaščičarni!!! Kaj dela sploh kakšna taka slaščičarna pri nas, take torte s tičino maso? Se takoj prijavim, če rabijo delavko, ki sem ravno brez službe, ko končam porodniško. Ma tako so lepe, da jih je greh pojest. Jaz sem gledala enkrat na Oprah , ki so imeli poročne torte in so ble s tičino in sem hmalu v komo padla. Pol jih pa nikjer nisem zasledila, ki nisem imela doma računalnika. In ko sem to odkrila, sem en teden brskala in gledala samo torte. Hmalu se mi je zmešalo od veselja. No zdej še nisem uspela pridet do Črnuč, da si nabavim opremo. So mi pa že dve leti nazaj poslali po pošti nastavke in vrečko za brizganje. Januarja bom imela 30 let in za darilo si bom nakupla kaj lepega za mojo pekarijo. Torto pa dobim od mojega petletnika in moža, jo bosta sama naredila. In to orehovo, baje. Pa še zjutraj, ko bosta pekla, me bosta pustila dlje spat, da ne bom zraven. Ta mičken ( osem mesecev), bo pa posodo pomival! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

11. okt 2008 20:07

Čao, Katarina, zelo lepo si napisala - orehova torta bo gotovo vrhunska, ker bo iz srca. Kljub temu, če si tako zagreta za tortice, okrasene s tičino, pa kar v akcijo. Samo ne obupat, če prvič ne uspe po pričakovanjih. Ampak vsakič nato gre boljše. Meni sedaj že kar približno uspe, samo bi jih morala pa večkrtat pečt, da bi bile res lepe (no, take, kot so najlepše na tisti spletni strani, ne bodo nikoli). glede obiska na Brnčičevi ti pa povem, da prvi obisk ni poceni. Jaz sem prvič zapravila 150 EUR in sem se kasneje tudi tolažila, da je to kao darilo za 30 rd. Pa sem vzela samo nekaj najnujneših zadev. No ja, kaka tudi ni bila najnujneša..... Skratka, želim ti uspešno "oblačenje" v tičino. Glede na to, da imaš podmladek, boš imela priložnost napeči veliko luštnih tortic. In da vidiš otročka, kako mu oke zasvetijo, ko zagleda pred sabo torto z najljubšim junakom, traktorjem, medije, pač s tisitm, kar si želi.... Lep pozdravček, S.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

11. okt 2008 20:36

150e? Ajoja! Ja pol bom pa namesto daril sprejemala evrčke za Vrhniško trgovino! Al pa vzamem znesek, ki ga premorem, ma ja no, sama sebe farbam, ki pol bi vzela kartico pa bi še tam malo, pa sem na istem Anomis, to je res, da ko se zasvetijo otročkove učke,... Moram malo osvežit svoj album, ki je še dosti tortic, ki niso gori.Ko jih naredim za ta roj. dan februarja jih bom tudi poslikaka. Lep pozdrav vsem! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. okt 2008 1:29

Punce, na linku, ki ga je mamamia pripela v temo o prazničnem pecivu so ene nore otroške torte (z recepti vred). Se splača pogledat! http://moje-grne.com/category/decije-rodj mamaF - Mojca

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

12. okt 2008 21:47

Še nekaj načrtov s strani centralcake:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stana

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. okt 2008 21:55

waw, waw, waw, waw,...

Super ideje in super prikazano.

Hvala stana!

MM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti