Strah pred temo pri otroku

tjass  

član od: 13.9.2005

sporočila: 13

20. avg 2007 14:36

Joj tabina, kot bi to bila naša zgodba s tem, da hči ni doživela nobene negativne izkušnje razen sanj, ki jih skozi omenja. Tako kot praviš čez dan je vse O.K., vesel in razposajen otrok zvečer pa groza in strah. Tudi mi se ogromno pogovarjamo in vem, da se tudi sama trudi, da bi to premagala, ampak ne gre. Jaz sem tudi že razmišljala o psihologu in terapiji. tjass

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. avg 2007 15:06

Moja je pri 2,5 letih včeraj prosila, da zapreva na tesno okno, ker se boji muh in mušic, ki jo gledajo iz gozda. Želji sem ugodila, sem bila pa frapirana, kaj je zmotilo njeno malo glavico...

Bomo videli, kako bo naprej.

lidka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

20. avg 2007 16:25

Ja, čimveč razumevanja in strpnosti. Čim manj povdarka na to temo, malo obrnemo na hec in čas ,ki zdravi rane. Še pesmica, ki se mi je porajala: Jaz sem pogumna punčka, se nikogar ne bojim. Ponoči luč ugasnem, zraven pa še zamižim. Pa si mislim:naj le pride strašni strah. Pa ga ni bilo še nikoli , ker ga je pred mano strah. Upam, da sem si jo pravilno zapomnila. res mi je ušeč. ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti