Nadev za figovo pito

niny  

član od: 4.6.2002

sporočila: 19

tema odprta - 18. avg 2007 18:16 | ogledi: 5.046 | odgovori: 4

enkrat je bilo na forumu že govora o tem, kako naredite nadev za pito s (svežimi) figami, zdaj pa ga ne najdem več. Pod recepti ni. Mogoče mi lahko pomaga kdo s pluskotom, ali pa če se kdo spomni, mogoče na začetku ni šlo za pito ampak kako porabiti fige. Ali pa če ima kdo preizkušen recept, zdaj je sezona...

vnaprej hvala!

niny

niny  

član od: 4.6.2002

sporočila: 19

18. avg 2007 18:44

testo imam že narejeno (preizkusila sem recept za sadne košarice, pa nimam toliko modelčkov in sem iz pol testa naredila košarice, iz pol pa podlogo za pito). Je še v zmrzovalniku - to sem pobrala pri jamietu, drugače mi je testo zmeraj polezlo. Ta ideja da jih pokuhaš z rdečim vinom mi je všeč, ampak tokrat je vino že v testu; hvala za hitre odgovore, če pa jo katera dela, me zanima še količina, da ne bo premalo nadeva (pekač je 26cm) in ali testo najprej slepo spečete? niny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti