Ognjič

Kapitan Velika Žlica  

član od: 11.10.2008

sporočila: 20

13. jun 2009 22:57

Ognjič je napisal/a:
[joj] bi rekla, da živiš sam...ker si ne predstavljam, da bi partnerka vriskala od sreče, če ji packaš po posteljnini [grin]. Pa Vando pozdravi, če jo srečaš na Slivnici in seveda lep pozdrav tudi vsem na Kleku, če greš kaj izven naših meja...[zmesan][zdravje-z] Ognjič [vrtnica]
Haha...ne, na žalost ne živim sam Star sem komaj 19 let in živim z očetom, ki me spravlja ob živce haha Posteljnina pa ni nič kaj popackana ker je prah suh in se ne prime na rjuho Ammmmm...tistega PO Vandi pa sploh ne kužim! Nisi ti kriva jaz sem vedno malo zmeden haha No...pravkar mi je začel cvetet ognjič ampak ne vem če naj čakam še malo ali kar navalim ??? Slišal pa sem tudi, da če želite, da zelišča ohranijo vitamine in hranilne snovi, jih NE smete rezati z nožem, ker v stiku s kovino vitamini oksidirajo...tako, da jih po mojem morate trgat ali pa zmleti z možnarjem hmmm Raste mi tudi melisa, timijan, rožmarin, žajbelj, in še in še Lepe pozdrave s Ptuja Kapitan Velika Žlica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. jun 2009 9:06

Poba, ti kar lepo pojdi živet posebej, pa boš imel mirne živce. Še posebej je človek umirjen ob plačevanju položnic za elektriko, telefon, komunalo...ob nakupih hrane, ko plačujemo s svojim denarjem, skoraj primerljiv užitek z orgazmom je tudi registracija avta in plačilo zavarovanja zanj...ma ti povem, da moraš takoj to preiskusit! Vanda je čarovnica in živi na Slivnici. Ena izmed zbirnih točk je pa tuki Klek v lijepi njihovi... Ognjič ti bo cvetel do pozebe. p. s.: če morda kje srečaš moja prijatelja pouhka in SIBO, ju lepo pozdravi in jima povej, da ju pogrešam! Zelo! Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 14. 2009 11:01

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. jun 2009 17:03

Ognjič je napisal/a:
skoraj primerljiv užitek z orgazmom je tudi registracija avta in plačilo zavarovanja zanj...

Ampak moraš imeti pravi avto... sicer ne bo nič

tulka

Kapitan Velika Žlica  

član od: 11.10.2008

sporočila: 20

17. jun 2009 0:04

vem da si je lažje delit položnice pa tako naprej ampak mam poln kufer, da nimam dobene zasebnosti pa ni mi več se vsak dan za kregat mi je že malo tečno postalo... No...za Vando se mi je zdelo, da je čarovnica ampak jaz sem slišal še samo za Uršo :P Kapitan Velika Žlica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jun 2009 12:43

@El Capitano... Dva odrasla človeka iz ene familije in različnih generacij, če živita skupaj, se kake štiri leti skupnega odraslega življenja vsak dan kregata, potem pa to dozo počasi zmanjšujeta. Been there, done that. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2009 13:48

(hvalabogu, vsaj Vendy šteka)... : ) lidka [sonce]

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

16. jul 2009 15:49

Lep pozdrav! Na vrtu imam letos veliko ognjiča. Ga lahko uporabim tudi za suho cvetje? Hvala. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

16. jul 2009 15:54

Dobrodošla nazaj...

rrr

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

16. jul 2009 16:04

Ognjič, to že vem, ker sem se letos veliko informirala o tej rastlini. Ampak imam ga res toliko, da ne vem več, kam bi z njim. Nisem vedela, da se tako razraste, pa sem posejala samo nekaj semen. Namočila sem ga v žganje in ga bom uporabljala namesto kreme, nekaj ga že sušim, nekaj cvetov sem vrgla v Jägermeister, za ostalo pa sem brez idej. Pa mi je škoda, da bi šel v nič. Za kakšno rižoto pa ga uporabljaš? Za to po receptu Katke Lopatke? http://plus.kulinarika.net/recept/priloge/Ognjicev_riz_s ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti