Aparat za peko kruha

pikica82  

član od: 7.9.2006

sporočila: 236

27. avg 2007 17:46

Tudi mi kupujemo aparat za peko kruha, vendar se ne moremo odločiti katerega, ker so tu na forumu zelo deljiva mnenja. Odločamo se med MATRIX APK 089 in CLATRONIC BBA 2865. Glede na izkušnje, katerega bi priporočili? Ali pa morda kakšnega tretjega? Kje so ti aparati najcenejši? Hvala in lp, pikica82

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

27. avg 2007 20:00

Jaz bi priporočila Clatronika. Mi ga imamo in smo z njim zadovoljni. Super mi je to, ker dam prednastavitev časa in mi kruh speče takrat ko ustanemo, tako da je čisto svež. Lp mina20

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

28. avg 2007 8:08

Živ, jaz sem dobila Clatronik za darilo. Nikakor se ga nisem mogla navaditi. Kaj češ, sem še stare šole, da se kruh peče v pečici. Pa doma sta nas zelo motili tisti dve luknji od kavljev. Tako da ostajam pri navadnem načinu pečenja kruha v pečici. Sem pa potem dala ta aparat prijateljici, ki je pa z njim super zadovoljna in me nikakor ne razume, da meni ni šlo pečenje v njem. Pa ona dela v njem tudi marmelade. Mogoče je fajn, da si ga najprej kje sposodiš in poskusiš, če ti tak način peke odgovarja. LP, Pija. Pingvin

tanaiz  

član od: 21.11.2006

sporočila: 7

28. avg 2007 13:15

Jaz bi tudi priporočila Clatronika. Zelo smo zadovoljni z njim. tanaiz

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. avg 2007 14:23

Imam eno dodatno vprašanje: kako naj količine za manjši hlebec spremenim v količino za večji hlebec. Tu namreč v primerjavi z biskvitnim pecivom je gre ra razmerje- Hvala za pomoč.

Če se spomnim, kako zabit, več dni star krug smo kupovali v trgovini, še ne tako dolgo nazaj, se mi zdi, da ni mogoče doma speči slabšega.

Nakup kruhomata ima tudi stranski učinek: praviloma se družine zredijo..

F r i n a

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

26. sep 2007 11:19

Haj! Sem nova uporabnica in vse lepo pozdravljam. Tudi jaz se zanimam za aparat za peko kruha in ne vem kakega kupiti. Slišim ,da je res fajn,nekatere pa imate tudi težave. Ko ga kupim,bom sporočila v katero skupino spadam Pikica82, a si ga mogoče že kupla? Tud sama mam tadva v mislih (ali pa mi priporočate drugega), in me zanima kje ga dobiti najceneje. Jih je veliko, opa tud različne oznake majo. lp presta77

kit-kat  

član od: 22.6.2007

sporočila: 36

26. sep 2007 12:07

Ko sem ga jaz kupovala pred letom je bil najcenejši Clatronic v Big Bangu, kjer je bil v stalni akciji. kit-kat

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. sep 2007 12:24

Priporočam Clatronica! Pri nas smo enega že uničili, takoj smo nabavili novega, enakega in upam, da bo tale vzdržal več kot eno leto. Je pa res, da je skoraj vsak dan revež na "tlaki", tudi po večkrat, odvisno, kaj vse pripravljam. Največ za gnetenje testa, bolj malo pa zadnje čase za peko. galja

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

9. okt 2007 16:25

Haj! Pikica82 do zdej si verjetno že kupla aparat in me zanima katerega si vzela. Jaz ga na žalost še nimam. Zbiram račune iz Merkatorja. Mogoče pa bomo meli srečo in ga bomo dobili. lp presta77

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

9. okt 2007 16:51

Tudi mi imamo Clatronika pa smo čist zadovoljni z njim. Nekaj časa pečemo kruh, nato ga pospravimo, kruh kupujemo, nato pa je spet dober in tako naprej. Je pa res fino, da se zjutraj zbudiš in te čaka svež kruh. Dela pa že dobra tri leta brez težav. Lp vsem tarčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti