Ježki

cucka  

član od: 27.8.2005

sporočila: 9

tema odprta - 14. avg 2007 20:40 | ogledi: 2.907 | odgovori: 6

KO SEM PAZILA IN HRANILA SOSEDOVEGA PSA, SEM OPAZILA, DA BRIKETE, KI SO NAMENJENI PSU PONOČI POJEJO JEŽKI. PSA VEČ NE ČUVAM, KER SO SE LASTNIKI ŽE VRNILI Z DOPUSTA, JEŽKE PA ŠE VEDNO HRANIM Z BRIKETI. NISEM PA PREPRIČANA, DE DELAM PRAV.MI LAHKO SVETUJETE KAKŠNA HRANA JE ZA JEŽKE NAJBOLJ PRIMERNA. BAJE SO JEŽKI MRHOVINARJI? POTEM SO MOGOČE BRIKETI ZA PSA CELO SPREJEMLJIVA HRANA. HVALA VSEM ZA ODGOVORE IN LP.

cucka

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

14. avg 2007 20:46

pri nas je pred leti jež hodil na mleko. nee vem, ali je to usrezna hrana ali ne, v slast mu je šla. prehrana ježov me ke od nekdaj preganjala... saj se spomnite slik iz šolskih knjih, ki so prikazovale simpatičnega ježka s hruško. očitno je vegetarijanski jež zgolj konstrukt. mimika

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

14. avg 2007 20:57

Mi smo naše ježke futrali kar z meskom, lahko je bil ostanek kakšnega zrezka, pečenke, pa tudi surovo mleto meso. Izginilo je vse. Tudi mleko. Pa tudi briketi za mačke jim teknejo. Tistega o jabolkih in hruškah pa niso upoštevali, je vedno ostalo nedotaknjeno. Razvajenčki bodičasti, so prišli na okus petkica

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

14. avg 2007 21:36

Še ena: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1058 Na straneh raznih društev pravijo, da je če že krmino ježe, potem je najbolje z mačjimi briketi, verjetno so pasji podobni, ampak če že kupuješ samo za ježe potem daj mogoče mačje, verjetno je velikost primernejša. Pravijo pa, da jim moramo dati le malo za posladek; z velikimi količinami jim samo škodimo. Nikakor pa jim ne smemo dati mleka, ker ga ježi ne morejo prebavit in lahko celo poginejo. Veliko veselja z bodikavčki magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti