Poročna torta

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

1. apr 2008 18:51

V Lunci so tud men všeč tortice, vsaj tako če greš tja na kakšno, so ena za drugo super. Za praznovanja jih od tam še nismo imeli. Preden sem se jaz spravila pečt torte pa smo jih kdaj naročili v slaščičarni Lincer na Kokrici. Sedaj tja hodimo več ali manj samo še po brezglutenske stvari za sestrično, vendar pa so nam bile torte tudi zelo zelo dobre. http://www.lincer.si/splets3.htm *Alisha*

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

1. apr 2008 18:56

kaj pa Ilich v MB?? Drugače pa koga s kulinarike podkupi, nekateri so pravi mojstri mala zelena

lalala  

član od: 7.1.2008

sporočila: 2

8. apr 2008 14:36

hvala hvala.. v Piki Nogavički v Hočah sem našla čudovite torte lalala

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

8. apr 2008 14:45

Tudi jaz ti priporočam Supeks na Bregu. So superca. jermat

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

8. apr 2008 14:48

No, da dodam še svoje. Pri nas je bilo tako:; Na eni poroki so imeli torto iz pekarne Marta blizu Škofje Loke. Ta torta je bila dokaj dobra, ampak veliko razočaranje za oči. Po mojem mnenju skoraj malce sramotno. Moj bratranec pa se je poročil preko časopisa.... dobila sta poročno torto slaščičarne Kraljevi - mignon. Torta je bila prava paša za oči. Bilo je sicer več okusov. Mi smo dobili čokoladno. Mogoče ne morem ocenjevati čokoladne torte, ker čokolade ne maram, ampak jaz sem jo pustila več kot polovico, ker je bila ena sama krema, in čisto malo umetnega biskvita. Predvidevam, da je bil to muss. Na drugih porokah pa ne vem čigave torte so imeli. Lp E.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. apr 2008 17:00

jernej je napisal/a:
Zdaj upam, da ne bo izpadlo kot reklama, ker je naš oglaševalec, ampak Hvastija mi je naredil tako poročno toro pred dvemi leti, da se vsi povabljeni spominjajo predvsem torte!!! Ni bila samo lepa, ampak predvsem tudi dobra! Poročne torte so ponavadi slabe. Bila je 4 nadstropna in srednje cene. Pozdrav [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Kakšno sliko bi nam lahko privoščil. lp Vesna

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

8. apr 2008 19:56

SINEJA

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

8. apr 2008 19:57

Mogoče bi si ogledala kaj nudijo v kavarni in slaščičarni Brioni v Kranju, moj brat se ženi v maju in mi je zadnjič zaupal da sta se tam dogovarjala lahko si pa pogledaš tole: http://www.oksugar.com/category.asp?category_id=2&pr andreja č. Sporočilo je spremenil(a) andreja č. dne 08. apr 2008 19:57:51

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

8. apr 2008 19:58

Take poročne torte in še drugačne pa delava z sestro miio.lp sineja

SINEJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti