Darilo za nosečnico

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

10. avg 2007 12:23

Jaz pa mislim, da je le lepo, da se podari darilo bodoči mamici, ne pa otroku, kajti za otroka bo dobila darila potem, ko se bo ta rodil. Sama sem rodila pred kratkim, med nosečnostjo pa sem se zelo razveselila knjige o dojenčku in otroku do šole, saj je zelo obširna in sem v njej našla odgovor na marsikatero vprašanje, ki se je pojavilo ob prihodu otroka iz porodnišnice, ko se svet že tako ali tako obrne na glavo. Lahko pa podarite tudi naročnino na kakšno revijo, da bo bodoča mamica počivala med pričakovanjem malčka in tudi po tem, ko se bo ta že rodil. Saša

nat75  

član od: 4.4.2006

sporočila: 58

10. avg 2007 12:42

če je prvič noseča, bi tudi jaz podarila kakšno knjigo, podobno kot sasaz. Nisem brala vseh odgovorov, zato upam, da se ne ponavljam. Obstajajo knjige - dnevniki, v katere zapisuješ podatke o otrokovem razvoju, lepiš sličice ipd. Vendar, premisli, kakšna je mamica - ali ji to leži ali ne. Eni veselo beležijo vse, eni pa ne. Pa je sploh potrebno, da se darilo nanaša na nosečnost? Ženska ostane ženska... In včasih je prav fino, če te tudi obravnavajo tako. zato tudi bon ni nujno, da je za otročka. Po porodu se rado zgodi, da kaj kmalu rabiš novo garderobo, pa še prav zaželiš si je... nat75

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

10. avg 2007 13:53

Čeprav tema ni čisto prava, bom kar tukaj vprašala, ker pišete o darilih: potrebujem ideje za simbolično darilo (ne za rojstni dan, ampak kar tako, ko prideš na obisk enkrat ali dvakrat na leto) za 3-4 letnika. Seveda, pojma nimam, kaj vse ima in ne bi kupovala obleke ali čokolade.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. avg 2007 14:10

Ga moraš pa kar dobro poznati, da veš, kaj kupiti. naš Nejc bo izjemno vesel kakega bagra ali viličarja, velikost ni važna, ali pa knjige o gradbišču. Ali pa druga skrajnost - npr. kakega pekarskega pripomočka, je bil tako vesel otroškega mikserja, včeraj sva ga spet uporabljala, v eni roki igračko, v drugii roki pa pravo zadevo. tisti Ramin otroški predpasnik pa uporablja, ko meša malto. Star je pa dobra 3 leta.

Po moje s kako knjigico o bolj moški temi ne moreš zgrešiti.  

Loni Makaroni

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

10. avg 2007 14:25

Ker sem bila pred kratkim tudi sama nosečka, vem da bi se še najbolj razveselila kakšnega razvajanja v kakšnih termah. Kakršno koli masažo. Če se gre za nosečnico. Če pa se gre že za otročka, pa kakšen bon v otroški trgovini. S tem ne moreš nikoli zgrešiti. Tudi jaz imam to najraje. Morda pa (upam da ne ponavljam že za katero, ker nisem vsega brala), odprt račun pri kakšni banki in mogoče kakšen € gor

Elen

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

15. avg 2007 18:59

Kaj pa kakšna majica, na kateri na trebuščku piše pridem decembra oz katerega meseca bo prišel dojenček na svet? vajanesa

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

15. avg 2007 19:06

vajanesa je napisal/a:
Kaj pa kakšna majica, na kateri na trebuščku piše pridem decembra oz katerega meseca bo prišel dojenček na svet? Vem da se dobijo v trgovinah Popek v LJ in NM. vajanesa
vajanesa

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

15. avg 2007 21:39

Sem (zopet) nosečnica v 4. mesecu in si ne želim nobene stvari za otroka. To dobiš, ko se baby rodi... Bolj bi si želela mogoče res kakšnega bona za trgovino z oblačili, da bi si potem sama izbrala kar bi mi bilo všeč.. Al pa, da jo povabiš nekam ven na kosilo al pa večerjo... mmm, js bi bla tega zelooooo vesela!!! :)) LP;) a1

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. avg 2007 21:40

Kje pa je trgovina Popek V Ljubljani??? lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti