Sveže ribe

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 9. avg 2007 13:00 | ogledi: 6.262 | odgovori: 9

Oj!

Ali kdo ve,kje bi se dobile zares sveže ribe v ljubljani in okolici?Do sedaj sem mislila ,da jih ima l`eclerc,vendar me je razočaral,saj je bila riba pokvarjena( po manj kot 10 minut pečenja je razpadla,utekočinjila,so ostale samo kosti v predelu trebuha in smrdelo kot 100 hudičev).Mogoče lj.tržnica in ob katerih dnevih so sveže.

hvala lepa za odgovore

nejcanja

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

9. avg 2007 13:07

V Leclercu kupujem ribe tedensko in to ze lep cas (vecinoma jih zobamo skoraj vsak drugi dan za vecerjo) in so vedno super sveze. Pa saj pri ribi vidis po oceh in skrgah, ce je sveza. Na trznici so sigurno sveze ob sobotah. fresh

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. avg 2007 13:28

Pa ob torkih tudi, govorim za tržnico. Loni Makaroni

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

9. avg 2007 14:41

tudi mi jih vedno kupujemo v leclercu in do sedaj ni bila še nobena pokvarjena. Same pohvale pa še poceni so Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. avg 2007 15:18

fresh je napisal/a:
V Leclercu kupujem ribe tedensko in to ze lep cas (vecinoma jih zobamo skoraj vsak drugi dan za vecerjo) in so vedno super sveze. Pa saj pri ribi vidis po oceh in skrgah, ce je sveza. Na trznici so sigurno sveze ob sobotah. fresh

To tudi jaz podpišem do zadnje pikice. 

ežoj

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

9. avg 2007 19:16

Jaz pa ribe - brancine naročam direkt iz Lucije. Pred nekaj meseci so začeli redno dostavljati posameznim strankam, kar se mi zdi sploh super. Dostavo majo po celi Sloveniji ob petkih. Poglejte si kar njihovo spletno stran www.fonda.si buruolan

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

9. avg 2007 19:42

buruolan,

ful hvala za to informacijo. Bom poskusila naročit za naslednji petek. Upam, da prihajajo tudi v MB konec!

Anja

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

10. avg 2007 8:41

Zaenkrat vozijo na Štajerski konec 1*mesečno. Pred kratkim sva se o tem pogovarjale z dostavljalko - pravi, da bodo je njihov namen dostavljati na Štajersko 2* tedensko (torek in petek), tako kot zdaj za Ljubljano in Gorenjski konec. Brancini so res izvrstni - če imate radi ribe, boste videli o čem govorim, ko jih boste poskusili. Drugače se dobijo njihovi brancini tudi v Leclercu - vendar zakaj bi hodila tja, če mi jih pa pripeljejo na dom. LP

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

10. avg 2007 8:58

Pa so kaj dražji, če jih pripeljejo na dom? Če kaj vem, so brancini Fonda nekaj posebnega (vzrejeni v posebnih pogojih), so zato tudi kaj dražji? Danca

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

10. avg 2007 9:06

Ja dražji so kot v ribarnicah - če ga boste probali boste tudi videli očitno razliko. Kila pride cca. 20 eur (na spletu je tudi cenik). Glede rib sem kar zbirčna in tukaj res ne gledam na ceno. Ko sem v hipermarketih parkrat kupila ribe in lignje, ki so se ob pranju penili in imeli vonj po detergentu - sem jih nehala kupovati. Se imela slabo izkušnjo, kar pa seveda ni pravilo. Buruolan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti