Kozarci za vlaganje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. dec 2012 9:05

nivkapivka je napisal/a:

zdravo :).

hm, zanimivo na kaj ste odreagirali ... nikogar nisem mislila užaliti .

Kje v naših zapisih pa ti vidiš kakšno užaljenje?

rimljanka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. dec 2012 11:00

nivkapivka je napisal/a:

, še enkrat, mogoče kdo ve kje se dobijo plastični pokrovčki?

nivkapivka

 

Na oddelkih z izdelki iz plastike ali s plastičnim kuhinjskim potrošnim materialom (krožnički, vrečke..). Ne vem, če stalno, v času ozimnice je več verjetnosti. Ponavadi so pakirani po 10 v kartonskih škatlicah. Gor piše: PVC pokrov za kozarčke + opis navoja. 

Po mojih izkušnjah so uporabni edinole za shranke, kjer ni potrebno, da pokrov tesni.

Cila

nivkapivka  

član od: 29.4.2010

sporočila: 76

10. dec 2012 18:19

Hvala, Cila - bom še tam pogledala. do sedaj sem bolj po internetu iskala . saj ravno za to jih rabim: pokrijem, do 2 dni shranim v hladilniku, pomijem in ponovim .

da ne bo vsem tako čudno, zakaj sem se zapičila ravno v plastične pokrovčke - meni se spodnja ideja zdi super (moja malica to go):

http://www.theyummylife.com/Refrigerator_Oatmeal 

 

nivkapivka

nivkapivka  

član od: 29.4.2010

sporočila: 76

10. dec 2012 19:02

Hvala, Cila - bom še tam pogledala. do sedaj sem bolj po internetu iskala . saj ravno za to jih rabim: pokrijem, do 2 dni shranim v hladilniku, pomijem in ponovim .

da ne bo vsem tako čudno, zakaj sem se zapičila ravno v plastične pokrovčke - meni se spodnja ideja zdi super (moja malica to go):

http://www.theyummylife.com/Refrigerator_Oatmeal 

 

nivkapivka

Ana Marija  

član od: 10.8.2010

sporočila: 12

10. dec 2012 19:30

Nivkapivka, tale tvoja malca more bit pa hudo dobra! Hvala za idejo ;)

 

Ana Marija

Ana Marija  

član od: 10.8.2010

sporočila: 12

10. dec 2012 19:32

Aja, pa jst bi ti predlagala kozarčke s patentnim zapiralom, k mene bi kr mal skrbel kako prnest do službe ne da bi kje kej vn stekl :/

 

Ana Marija

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

10. dec 2012 20:35

Nivkapivka, jaz v ta namen uporabljam steklene posodice s plastičnim pokrovom (frigoverre). Lahko se zamrznejo, pa prav fino je jest iz njih... Dobijo se v večjih supermarketih in mučkator tehniki...

nivkapivka  

član od: 29.4.2010

sporočila: 76

11. dec 2012 10:29

Uh, hvala vsem trem ... zdaj sem pa spet v dilemi: al kozarček za jogurt s PVC pokrovom, kozarček s patentnim zapiranjem ali posodice . hvala še enkrat, zlate ste!

 

nivkapivka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti