Fasada demit

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

20. avg 2007 16:13

v Mežiški dolini je kar precej kmetov, ki imajo macesen, tako da mislim da pri nas ni težav. Greš direkt h kmetu, si rezerviraš les, pa je. No,če lesa nima na zalogi, pač podre macesne in tudi les se mora še sušiti. Torej, v akcijo čim prej!! Lp postrv

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. avg 2007 16:21

lidka je napisal/a:

Samo vem, da bom imela ograjo, ki ni barvana in macesen je pač primeren les za to. Mimika, držim pesti, da ti bo uspelo!

lidka [pikapolonica]
Torej, macesna sploh ni potrebno barvat? Lakirat ga je verjetno treba?

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

20. avg 2007 18:45

silva, macesna ni treba ne barvat ne lakirat. kot je že lidka povedala, postane sčasoma sivkast. je zelo primeren za zunaj in zadnja leta tudi zelo modern. midva bova imela macesnovo ograjo in tla na vrtu, kjer bo stala miza. mimika

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

20. avg 2007 21:07

jaz se pa spomnim, prve hiše , ki sem jo videla po vseh pastelnih barvah in je zeloooo močna modra (v zg.pirničah, če kdo ve, blizu mihovca), dolgo smo čakali v prepričanju da bodo vsaj "špalete" bele in se bo to nekako "umirilo". ampak nismo dočakali :) očitno se je takrat začela ta moda,................ mi imamo fasado na sporedu čez kakšni dve leti in se že sedaj kregamo za barvo,.... jaz sem za nežno-pastelno zeleno, ampak sem takoj dobila nazaj, da naša hiša pa že nebo kot umobolnica,.... hahhaha ni nam rešitve!!!!!!!!!!!! plopsa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti