Katera zdravilna zelišča?

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

tema odprta - 8. avg 2007 12:51 | ogledi: 8.693 | odgovori: 50

Zanimajo me vaše izkušnje o zdravilnih zeliščih. Kako in zakaj jih uporabljate?

Imam obe Ašičevi knjigi, vendar bi rada kako vspodbudo ali idejo.

ham-njam

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. avg 2007 13:54

Ta tema me je vedno vlekla mislim pa, da jo je potrebno zajemati bolj počasi. Škoda da te ni bilo na zadnjem čveku. O tem ogromno ve Kobra l in Rimljanka. Dogovorjeni smo, da Rimljanko malo spomnimo jeseni in gremo v naravoslovni vrt v Ljubljani. Upam, da se bomo tam spoznali in se naučili veliko koristnih stvari. Upam, da se nam boš pridružila. Sicer pa jaz nabiram kar nekaj zeli. Iz njih kuham čaje, namakam v alkohol, delam namaze, sirupe proti kašlju in podobno, a o tem naj katera druga ki je mnogo bolje podkovana o tem. lp Vesna

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

8. avg 2007 14:06

Reca hvala, z veseljem se vam bom pridružila. Vseeno pa upam, da še katera kaj pove. ham-njam

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

8. avg 2007 14:22

To je pa zelo široka tema! Sama se s tem že od konca osnovne šole ukvarjam, včasih sem nabirala vse živo iz ašičeve knjige, zdaj pa prisegam na tiste najbolj klasične kot so npr. bezgovo cvetje, lipa, rman (tega se zdaj nabira!), koprive, smrekovi vršički, razne vrste mete in melisa, ognjič, kamilice... Za primer kakšnega hudega kašlja se vsako pomlad potrudim nabrat lapuh. Zelišče št. 1 lanske zime pa je ameriški slamnik, namočen v šnops - domači imunal, ki ga pred uporabo zmešam s kakšnim zdravilnim sirupom (iz bezgovih jagod ali smrekovih vršičkov). Če bo kdo hotel sadike te lepe in zdravilne rožce, naj mi spomladi reče. tigris

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

8. avg 2007 14:22

Jaz imam zadnje čase probleme s preveč kisline v želodcu in pijem rmanov čaj - in super pomaga. Sem ga kar nekaj nabrala letos. Noel

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

8. avg 2007 14:41

tudi jaz bi se z veseljem prijavila za strokovno ekskurzijo v naravoslovnem vrtu v ljubljani... me vse te rožice s številnimi prijetnimi lastnostmi blazno fascinirajo... hruškabanana

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

8. avg 2007 14:51

NOEL Imela sem težave z želodcem .Kar naprej je pel Rupurut. Pozdravila sem si ga z 1 dcl Donata na tešče. Donat iz steklenice in ne iz pvc., sobne temperature. Nisem mogla verjet. Že prvi dan je bilo ok. Bezgove jagode bom šla kmalu nabirat. Sem mislila naredit sirup za žejo. Za lapuh sem prepozna. Kamelic ne maram. Smrekove vršičke pa imam. Sem se pozanimala o rmanu in ga bom šla nabirat. Ognjič je za kožo? Sama imam šentjavževko v olivnem olju. Ameriški slamnik pomaga? Mu moram nameniti prostor v vrtu. ham-njam Sporočilo je spremenil(a) ena mš dne 08. avg 2007 14:56:18 Sporočilo je spremenil(a) ena mš dne 08. avg 2007 15:00:29

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. avg 2007 16:36

ena miš, tako kot je svetovala Reca. Lepo počasi in temeljito. Rastlino, za rastlino, tudi te imajo lahko stranske učinke, če jih ne uporabljamo pravilno.

  Zdaj se da nabrati še nerkaj zdravilnih rastlin, tudi rman v višjih legah, kajti v nižini je že predozorel. Zdaj priporočam, da nabereš bezgove jagode in iz njih narediš marmelado, sok, ali bezgovo vino. Vsebue eterična olja, vitamin A,B, B1,B2,C in J.Ta ima posebno preprečevalni učinek zoper pljučnico ......

 

In seveda je zdaj tudi bira dobre misli oz. origana v polnem teku.  ...

Za začetek pa pridno jejte navadni tolščak (tako kot sem že pred časom napisaja), saj ga je škoda zavreči iz vrta kot plevel, kajti od vseh rastlin vsebuje največ omega 3 in v tem času je res brez potrebe uživati oz.kupovati kapsule.

Še drugič kaj ......

Lp

 

kobra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. avg 2007 22:18

V Botanični vrt na Ižanski v Ljubljani smo namenjeni, čeprav tam ni posebej veliko zdravilnih rastlin (no, ni jih pa niti tako zelo malo). Morda pa prihodnjo pomlad skočimo še v žalec ali kam, kjer je res vrt, namenjen samo zdravilnim in aromatičnim rastlinam. Letos ne bo zneslo.

Ja, drugače pa ne zaupati 100% knjigam, tudi Ašiču ne, leo prosim, se da z rastlinami (tudi zdravilnimi) lepo zastrupiti.

rimljanka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

9. avg 2007 8:29

Mož je pri  svojem "čudodelcu" dobil pred meseci recept za čaj, katerega naj bi pil tri mesece. Sestavljen je iz regrata, rmana in koprive. Po enem mesecu mu je recept spremenil, pol kile čaja pa je ostalo. Od takrat naprej ga pijem jaz in se po njem zelo dobro počutim. Predvsem mi je všeč, ker mi odvaja vodo, prej sem bila v obraz kar precej zatečena, kar nisem niti opazila, videlo pa se je po pitju čaja.  Ravno ta teden je bil spet pri njemu, on pravi, da se ta čaj lahko pije skoz. Ali ima katera od vas kakšen argument proti?

 

Všeč mi je tudi, ker mi ni treba skrbeti za pijačo in tudi nobene želje nimam več po cukru iz pijač. Zjutraj si skuham čaj iz ene velike žlice čajne mešanice in caa dveh litrov vode.

 

LP

 

 

 

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

9. avg 2007 9:08

rimljanka je napisal/a:

zneslo.

Ja, drugače pa ne zaupati 100% knjigam, tudi Ašiču ne, leo prosim, se da z rastlinami (tudi zdravilnimi) lepo zastrupiti.

[nagelj] rimljanka
Se popolnoma strinjam. Imam možnost,da si naberem pestro paleto zdravilnih zelišč, v še dokaj neokrnjeni naravi. Tudi uporabim jih, vendar po tehtnem preudarku, nobena rastlina se ne uživa kar naprej, vsaka ima svoje učinke - dobre in slabe. Kakor dobri se tudi slabi učinki ne pokažejo takoj. So mi šli zadnjič kar lasje pokonci, ko sem poslušala prodajalko na tržnici kako je razlagala uporabo in koristnost določenega zelišča. nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti