Pomoč čiščenja stanovanja, hiše in okolice

tema je zaklenjena

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

8. avg 2007 10:38

ena tetka ko čisti pri nas 1x na teden dobi 4€ na uro. iversonka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. avg 2007 12:02

Pa saj ni važno, koliko majci računa - saj bo sama videla, koliko ponudbe bo dobila... če ne bo dela, bo ceno spustila, če pa jo zasujejo s ponudbo, bo lahko pa še malo zvišala... bolje je začet z malo višjo ceno in potem popustit, kot se ponujati zastonj in potem prositi za več. matilda

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

8. avg 2007 12:11

Majci, oprosti, ampak tole ni forum za reklamiranje. Jernej, ne vem, ali si na dopustu, ampak tole ni dovoljeno niti članom, ki smo tu gor že kar dolgo, kaj šele nekomu, ki se je isti dan včlanil in se lepo brezplačno reklamira. Žal mi je, ampak pravila igre veljajo za vse enako. ZIMA

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8684

8. avg 2007 12:15

Sem enakega mnenja kot Zima.

Pozdravček!

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

8. avg 2007 12:25

Mi morda lahko kdo priporoči koga za čiščenje v LJ? Slišala sem že vse mogoče zgodbice o telefonskih računih, brskanju po predalih in izginulih stvareh, tako da bi si res želela zanesljivo osebo. Sem pa zelo natančna, želela bi tudi, da uporablja moja čistila, ker uporabljam ekološka. Verjetno niti ne za vsak teden, tako na 14 dni bolj konkretno, stanovanje ni veliko. strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti