Čokoladne sanje

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 6. avg 2007 20:50 | ogledi: 3.044 | odgovori: 2

mi lahko kdo pove kakšen film je to? Zadnjič ga je gledala hčerka pri prijateljici pa mi ne ve povedati kakšna zvrst filma je to , ve samo da je zelo lep. Hčerka ima samo 7 let, jaz pa za ta film še nisem slišala.

Če je primeren njenim letom-kar dvomim, me zanima če se ga da kje kupit, ker iz e-mule se ga ne da potegnit.

Hvala za vse odgovore

ariella

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. avg 2007 21:13

Jap jap...Čokoladne sanje je slovenska nadaljevanka.Meni je bila precej zabavna. Govori o dekletu,ki jo je na poroki pustil na cedilu njen fant (ni prišel).Ona dela v ženitni posredovalnici,tam srečuje takšne in drugačne ljudi,ob enem pa je zatreskanav človeka,ki dela v isti stavbi kot on.Pojavi pa se tudi njen "mož",ki jo na vsak način hoče dobiti nazaj.A se ne da.Vedno pa se hodi tolažit v slaščičarno z božanskimi tortami. Uf nekako an kratko.Sem to gledala par let nazaj (zdaj ponavljajo) pa se ne spomnim več tako dobro. Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti