Nova kategorija receptov: ozimnica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 5. avg 2007 13:20 | ogledi: 9.017 | odgovori: 5

Po skoraj letu dni prošenj  smo le dodali Ozimnico. Delimo jo na sladke shranke, slane shranke, pijače in ostalo.

Avtorje receptov naprošamo, da preverijo, če nimate med recepti kakšnega, ki bi sodil v ozimnico in mu zamenjate rubriko. Če pa kdo najde še kaj, kar bi sodilo v to rubriko, pa se zdaj nahaja drugam, ga vabimo in naprošamo, da odgovori kar v tej temi, pa bomo dopolnili.

Zahvaljujemo se Rimljanki za vso pomoč pri uvedbi te rubrike. Rimljanka, kdor čaka, dočaka

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. avg 2007 13:26

jernej, saj sem potrpežljivo čakala in vmes že pozabila, da sem enkrat recepte iskala. Bilo mi je čisto fajn, zdaj bo pa vsem to prav prišlo. Pa še priročno pravi čas je.

Ob priliki kak shranek dobite, vi tam v uredništvu. Pa ne nujno mandarinino marmelado. .

Morda potem recept celo pot v novo rubriko najde.

ps: evo, kako dobro intuicijo imam, sem ravno pravi trenutek pokukala na tole stran.

rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 05. avg 2007 13:27:15

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. avg 2007 13:28

Super Rimljanka, se že veselimo. Ravno vnašamo tvoje popravke v rubriko ozimnica Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

7. avg 2007 11:09

Jernej, prav je, da ste uvedli to novo rubriko. Svoje recepte sem že prekategorizirala. Sweetie

vednonjami  

član od: 2.8.2007

sporočila: 28

13. avg 2007 16:44

Uredniku g. Jerneju in vsem njegovim sodelavcem, kakor tudi vsem, ki pomagate, k čim popolnejši zadovoljitvi uporabnikov portala Kulinarične Slovenije. Jaz ta portal le malo časa poznam, vendar kar sem prebrala do zdaj (nekaj sem tudi že izprobala), je zelo v redu - zato: moje iskrene čestitke za pripravljenost žrtvovati delček svojega prostega časa in dragocenih izkušenj, k čimboljši in raznoliki ponudbi receptov na tem portalu. vednonjami vednonjami

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. avg 2007 21:58

Je prijetno slišati pohvalo, hvala, vednonjami.

In uživaj med nami

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti