Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

10. avg 2019 13:05

                 Danes:    čevapčiči,  nova čebula, ajvar, gorčica

                                 domač

                                 za moški del , zame-malt ananas     

                                 sladoled, breskve

                                                                                                                          

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

11. avg 2019 6:46

Smo že doma. Na poti domov smo se ustavili na pizzi. Včeraj pa nori dan in še cel teden bo takšen. Za sina sem pripravila makarončke s paradižnikovo omako. Meni ni teknilo nič. Za moža skrbijo na intenzivni. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

11. avg 2019 12:40

                 Danes:     prezganka z zlatimi kroglicami

                                  pečene peruti

                                  pečen

                                  domača endivija in radič s

                                  sladoled,  breskve 

                                 

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

12. avg 2019 5:19

lazanja

Balenka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

12. avg 2019 14:47

V soboto sva si želodce napolnila s tortilijami, nadevanimi s paradižnikovo omako, praženim puranjim mesom, papriko in česnom ter paradižnik v solati, včeraj pa pečena postrv, kuhan krompir, stročji fižol v solati s paradižnikom. Danes pa bodo testenine svederčki s kislo smetano in mešana solata. Vsak dan pa je malo sladoleda za posladkat danes bo pa tudi lubenica.

NutellomAnka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

12. avg 2019 15:03

                 Danes:  istrski fuži z bolonjsko omako

                              domači radič in endivija s

                              breskve   

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

13. avg 2019 10:44

                 Danes:             golaž

                                         svaljki

                                         domača endivija in radič s

                                         breskve

                                          po včerajšnji vročini

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

nenci  

član od: 10.8.2005

sporočila: 2696

13. avg 2019 14:42

Danes testenine z gorgonzolno omako, kumaricna solata.  

Jutri:  Tople  , pire  in piscancji file popecen v ponvi.

nenci

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

14. avg 2019 8:59

Jedla se mi je pizza, a bi kosilo bilo prepozno, če bi pripravljala še testo in čakala na vzhajanje.

V hladilniku sem imela tortilije in nastala je "tortilija pizza". Eno tortilijo sem premazala s ketchup-om, položila gor šunko, malo origana, naribala sir, položila gor drugo tortilijo in položila na čisto blago premazano ponev z maslom ter spekla najprej na eni in potem na drugi strani. No, prva je bila blago zapečena, druga pa že bolj poleg pa je bila mešana poletna solata ter lubenica za sladkanje.

NutellomAnka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

14. avg 2019 22:46

Zadnje dni sem tako leteča, da komaj uspem kaj skuhat. Saj tudi kaj poslikam, ampak za vse ostalo nimam časa.

Predvčerajšnjim sin torteline s sirovo omako, jaz jurček in lisičko ( nabrano na sprehodu  z jajčkom zeleno solato, včeraj sin in hči zelenjavni riž, piščančje fileje, zeleno solato, jaz file orade.

Danes sem bila dopoldne s hčerko na pregledu,  vmes sem prišla domov, da sva s sinom nekaj na hitro pojedla ( iz kitajske r.), ker sem šla popoldne na obisk k možu. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti