Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12652

7. nov 2018 11:14

                 Danes:      segedin 

                                  domač 

                                  kaki

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

7. nov 2018 20:05

Tudi danes je bilo enako kot včeraj. Kako prav pride, če kaj ostane od prejšnjega dne.

Za jutri pa bo potrebno razmišljati o čem novem.

 

Balenka

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

7. nov 2018 20:46

Jaz sem pa danes nekaj eksperimentirala.v rastlinjaku sem imela nekaj velikih se zelenih rog paprik. Sem jih prerezala na polovico napolnila z mletim mesom, polila s paradižnikovo omako in dala pečt v pečico.Bile so dobre! Zraven pire krompir!

 

 

Anemiilat

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

7. nov 2018 20:47

Aja, pa paprike bodo tudi dvakrat na meniju.

Anemiilat

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

7. nov 2018 22:29

Vceraj curry riz s piscancem, solata, domaci kriuh, jabolcni zavitek.

Danes sem naredila grsko pito spankopito, s feto, spinaco in grskim sitom mizitra. Zraven jogurtov preliv s cesnom in oljem. 

Jutri bo roast beef in pecena zelenjava, pecen krompir, solata.

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

8. nov 2018 5:03

Anemiilat, jaz sem tudi pred kakšnim tednom naredila  še domače filane paprike (babure), ker jih je še veliko na vrtu - so prav ponorele sedaj jeseni) in so bile tako grenke, skoraj neužitne - pa tako sem se jih veselila. A vaše niso bile pa nič grenke?

 

tedyka

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

8. nov 2018 7:02

Tedyka, najprej ne me vikat. Začuda tele zelene rog paprike niso bile nič grenke! Še sin jih je jedu, ker jih drugače kar sleče,pa pusti na krožniku. Tole bom še kdaj naredila. Je pa res, da je bilo letos paprik ogromno. 

Anemiilat

anc5  

član od: 30.5.2015

sporočila: 7

8. nov 2018 10:55

Včeraj smo imeli široke rezance z omako iz šampinjonov in paradižnika in puranje zrezke, bil je tudi posladek bučna rulada.Danes bo rižota in piščanjčje prsi z mešano solato in bučna rulada.To je moja prva objava drugače že dlje spremljam in  ob vaših objavah

 

anja

anc5

Sporočilo je spremenil(a) anc5 dne 8. nov 2018 10:56

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

8. nov 2018 12:39

Danes čufti v paradižnikiovi omaki, pire krompir. Za sladico poskusna torta (podlaga zdrobljeni piškoti, prva plast mus bele čokolade, druga palst žele iz vloženih hrušk, tretja plast stepena sladka smetana, okrašeno z hruškovimi krhlji). Ne vem mogoče kje obstaja tak recept ampak, ker rada poskušam nove stvari in ti okusi mi nekako pašejo skupaj. Se hladi tako da še ne vem kakšen bo končen rezultat in ocena jedcev.

Jutri domača pica, kitajsko zelje s krompirjem v solati.

Sobota segedin golaž, kruh. 

vrtnica

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12652

8. nov 2018 15:31

                 Danes:                čistimo zaloge-dva segedin 

                                                  eden-polnjena paprika, paradiznikova solata

                                                   domač 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti