Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2017 15:58

Danes pri nas:

predjed: dopoldanski obisk Martinovega sejma ob cerkvi istega svetnika

goveja juha  s svežo ribano kašo in rumenim korenjem

pečena račka

krompir z maslom

pečena jabolka z jagodami izabele

radič v solati

kozarček rdečega

 

 

rimljanka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

12. nov 2017 16:44

Hedonist, mi smo imeli včeraj ala martinovo s piščancem za nas in svinjino za moža  in rdečim zeljem. Mlince nihče ne mara, mož ne je perutnine, zato je   za nas tri raca prevelik zalogaj. Če bi lahko kupila svežo, bi jo razkosala. 

Danes pa goveja juha z rezanci, moji špageti bolognese, testenine, jaz ribo morski vrag, domača mešana solata ( radič, endivija, rukola, kristalka, zelje) z dodatki krompirja, fižola in paradižnika. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

12. nov 2017 19:48

Vceraj smo se cel dan crkljali s sveze stisnjenim oljcnim oljem, z kosilo smo s privoscili testenine z oljckom in cesnom, vecerjali pa rdece zelje, pecenega piscanca in mlince. Zraven pa kar nekaj kozarcev rujnega

Danes smo jedli govejo juhico, testenine s klapavicami, solatko in domace kokosove rogljice. 

Jutri bo se goveja juha, piscanjcje krace in prazen krompir verjetno. Pa domaci kruh. 

 

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

12. nov 2017 21:38

Dober večer, po dolgo časa sem tudi jaz nazaj. Na žalost se najin dopust ni iztekel tako kot bi si želela, mož je bil iz Hrvaške prepeljan v Izolo in na srečo prestal hudo in zelo težko operacijo. Sedaj je po dveh mesecih na rehabilitaciji in je vsak dan bolje. Vmes nisem veliko kuhala, smo večinoma jedli zunaj, ko smo ga obiskovali v bolnici.

No, včeraj in danes je kuhala moja zlata tašča (ker je bil mož doma preko vikenda), včeraj smo jedli kislo zelje, pečenice in kuhan krompir. Danes pa pečene orade, kuhan krompir in zeleno solato.

Sedaj bom sama čez teden, obiskovala vsak dan moža, kuhala si bom pa vseeno .

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

12. nov 2017 22:57

Shari, moj velik , mozu pa res iz vsega srca zelim, hitro in uspešno okrevanje

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

13. nov 2017 9:41

Sobota: mesni polpeti, pečena rumena bučka, zelena solata, rdeče &

Nedelja: goveja juha z rezanci, pečene piščančje krače, pečen krompir, zelena solata, marmorni kolač, rdeče &

 

Shari, možu želim čimboljše okrevanje

NutellomAnka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

13. nov 2017 12:13

                 Danes:    ostanki domačih mlincev, še malo rdečega

                                  tenstan    ,  pečena     rebra

                                 endivija in radič s 

                                 zadnji koščki karamelne kokosove   s  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

13. nov 2017 12:21

Shari, tvojemu možu želim čimhitrejše okrevanje. Tebi pa veliko energije ob skrbi za moža. 

Danes bo goveja juha z rezanci, zrezek v naravni omaki, riži biži, mešana solata

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

13. nov 2017 17:28

skutni štruklji in rdeče zelje

Balenka

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

13. nov 2017 17:34

Hvala za želje 

Danes testenine s tuno, česnom in parmezanom, mešana solata

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti