Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

19. okt 2017 13:25

Mopsika, sem že mislila, da imata s hribovcem skupaj kosilo

NutellomAnka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8694

19. okt 2017 14:23

Četrtek:                                               

      

Pozdravček!

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12651

19. okt 2017 15:34

anka je napisal/a:

Mopsika, sem že mislila, da imata s hribovcem skupaj kosilo

NutellomAnka

    Ha, ha, ha, ha, Anka, ja imava podobno kosilo, z razliko, da mi nimamo domačih gob in da jaz svoji kuhi ne dodajam smetane in da imamo namesto , po dooolgem času , zdrobove  cmoke , recept iz kulinarike, pa mi noče pustiti, da bi prilepila recept.

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 19. okt 2017 15:38

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

19. okt 2017 17:43

Danes filane paprike iz zaloge, pire krompir, mešana solata, zame pa piščančja juha, meso iz juhe, v kosih krompir in solata

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

19. okt 2017 19:36

špageti, haše omaka, motovilec

 

Balenka

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

20. okt 2017 10:11

Danes domača pica z jurčki ( kaj morm če jih je pa tolk blo)........

Jutri kosilo pri Racmanu pri Brežicah.....

Nedeljsko kosilo pa gostilna Lovenjak, še prej pa lepote Bukovniškega jezera.......

 

Matr se mi gode........ 

hribovc61

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

20. okt 2017 10:16

mopsika je napisal/a:
anka je napisal/a:

Mopsika, sem že mislila, da imata s hribovcem skupaj kosilo

NutellomAnka

    Ha, ha, ha, ha, Anka, ja imava podobno kosilo, z razliko, da mi nimamo domačih gob in da jaz svoji kuhi ne dodajam smetane in da imamo namesto , po dooolgem času , zdrobove  cmoke , recept iz kulinarike, pa mi noče pustiti, da bi prilepila recept.

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 19. okt 2017 15:38

 .......saj jaz tudi redko dodajam smetane v omake, a to kosilo je bilo bolj za "tamlade", ki so pred kratkim dobili otročička, pa jih mal crkljam in zdaj jejo kot termitki...........

hribovc61

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

20. okt 2017 10:38

Jaz pa smetane ne dodajam v jedi oz izredno redko. Za moj okus mi s tem preveč zbledi okus osnove jedi (npr gobova omaka ali juha, s tem se znatno zmanjša okus gob). Tako da raje kuham v naravnih omakah, za zgoščevanje, če je potebno, pa dodajam škrob ali mleto proseno kašo.

 

Mopsika, probaj, če gre, prekopirati link od recepta in potem prilepiti sem

 

Danes pa bo malica in kosilo kar isto, kruh z ogljem ter fižolov namaz s črnimi gobami, česnom in peteršiljem z dodatkom rdeče redkvice, pa kakšna mandarina poleg.

 

NutellomAnka

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

20. okt 2017 11:31

Jutri krapov paprikaš s pečeno polento, solata. V nedeljo pa goveja juha z rezanci, pečena hokaido buča, rdeče zelje v omaki, mlinci, pečena račka; hčerka ima rojstni in je to njena želja.

malaga

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12651

20. okt 2017 12:46

malaga je napisal/a:

Jutri krapov paprikaš s pečeno polento, solata. V nedeljo pa goveja juha z rezanci, pečena hokaido buča, rdeče zelje v omaki, mlinci, pečena račka; hčerka ima rojstni in je to njena želja.

malaga

Malaga, moj sin je tudi zelo rad imel takšno-Martinovo kosilo, večkrat na leto

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti