Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

14. jun 2017 20:17

danes pleskavica, mlada čebula, solata iz paradižnika, paprike in kumare, kruh

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

14. jun 2017 20:27

Musaka z veliko skledo mešane solate

vrtnica

SamoMama  

član od: 10.5.2017

sporočila: 64

14. jun 2017 21:24

 

Danes smo imeli v pecici pečene puranje krače (moja izbira), riž z grahom ter skleda solate

Jutri pa pisčančje krače (hcerina izbira). Kaj zraven...pojma nimam. Mirda pire krompir in kremna blitva?! Hmmm

 

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

14. jun 2017 21:40

pečen piščanec, mlinci in zelena solata, češnjev kompot

Balenka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

15. jun 2017 11:56

                  Danes:    zelenjavna       cvetača  kremna    juha z lečo

                                 palačinke z marmelado in  namazom

                                 marelice

                                  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

15. jun 2017 17:25

Danes pa je kosilo hladna malica pravzaprav salamca, riban sir, ki mi je ostal, olive, feferon in mali strok česna, sledi pa še  

NutellomAnka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

15. jun 2017 17:58

Anka, se malo že pripravljaš na veliki dogodek? 

Pri nas danes kumare s paradižnikom in krompirjem v enolončnici, ribje palčke za nas tri in hrenovka za enega, kruh. 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

15. jun 2017 17:59

danes puranji koščki z zelenjavo po kitajsko, riž

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

15. jun 2017 22:34

paradižnikova solata, zabeljen fižol v zrnju in safalada 

Balenka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

15. jun 2017 23:27

Jutri čaka kolegice pogostitev za rojstni dan, še en del, ker imam premalo prostora doma in ne morem imet v gosteh vseh naenkrat, tokrat tunin namaz, tzatziki, kuhana jajčka, piščančja prsa v ovoju, sir, pekoči dodatki (lutenica, feferoni), paradižnik, paprika, kruh, namaz iz česna in kisle smetane, olive, bobi palčke, rdeče in belo vino, tortica in kava mmmmmmm, vse se že pridno hladi v hladilniku in kot se popularno reče, naj se okusi premešajo mmmmm komaj čakam.

 

Tortica tokrat kar z vrvico ovita, ta služi temu, da jo drži skupaj, ker ima krema premalo želatine in ni dovolj trdna. dobi pa jutri še posip iz kakava

Trixi priprave za poroko potekajo, počasi se daleč pride. haha, sam res, kok midva to neobremenjeno jemljeva, sam upam, da bo na koncu vse ok

Kulinarični izbor jedi na krožniku pred njo pa je nespremenjen

Nisem ena tistih nevest, ki imajo popolno postavo in hujšajo na vso moč za dan v poročni obleki, imam 15kg viška in jih sama nosim, nihče jih ne namesto mene in bodo tu tudi na dan poroke, dolgoletni boj je z njimi in s težavami s povečano težo sem obsojena do konca življenja in trenutno samo uživam, da bom nevesta. 

Po letih tragedij naj bo pa končno en lep dogodek hihi 

Tako da jutri sigurno zmažem kos tortice, glede na mehkost kreme samo upam, da jo uspe dat na desertni krožnik hahaha

NutellomAnka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti