Dekoracija za na "krstno" torto

barbara R.  

član od: 2.10.2004

sporočila: 108

tema odprta - 29. jul 2007 23:10 | ogledi: 11.591 | odgovori: 26

Pozdravljene! S čim bi dekorirale torto, morda golobček, sveča, cerkev,..... Kako iz tičine mase izdelati goloba? Ima katera kakšen link?

HVALA!

barbara R.

moncika  

član od: 1.3.2007

sporočila: 55

30. jul 2007 1:10

Kaj pa torta v obliki svečke? Pa samo s smetano okrašena, morda napisano ime, datum? moncika

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. jul 2007 8:41

http://www.kraljevi-mignon.si/?t=krst

Tukaj imaš čudovite torte.

Drugače pa sem jaz golobčke kupila v trgovini pekarne vrhnika, pa razne okraske imajo za na krstne torte. Ti okraski niso za pojest pa jih imaš potem še za spomin.

jade

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. jul 2007 11:56

Bravo Rina01, tvoje torte so zelo lepe, skoraj ne verjamem, da to ni tvoj poklic... s čim se pa ukvarjaš? Klavdija, tudi tvoje torte so lepe, ne glede na to, če si si kdaj sposodila kakšno idejo, saj zato pa objavimo slikice, kajne lp matilda

rina01  

član od: 3.7.2004

sporočila: 98

30. jul 2007 12:37

Matilda .. hmm no ja nooo.. je bilo rojstnodnevno darilo za samsko punco ... moj dragi pa moral 3 dni pozirat, ker je pod belo rjuho skrita dokaj realistična "maketa" Rinca pa je po poklicu ekonomistka .. nikoli še bila na kakšnem tečaju in sem popolnoma in izključno samouk pri dekoriranju tort.. bom pa ob priliki zavila h gospodu Goljatu! Klavdija, se popolnoma strinjam z matildo.. v čast in veselje mi je, če ti je katera izmed mojih tort predstavljala navdih ! LP Rina http://rina01.moj-album.com/album/7468718/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti