Pregled prsi - h komu?

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

27. jul 2007 10:34

Fresh, hvala za nasvet, ki je zelo dober. Vendar pa je zatrdlino zatipala ze v kar nekaj pomenstruacijskih obdobjih, tako da ni samo "zacasne" narave. Najlepsa hvala za nasvet od dr. Juricevicu. Bova takoj poklicali, se narocili in potem porocam, kako bo. Ostali pa...ce se kdo ve za kaksnega dobrega zdravnika, prosim, kar z besedo na dan. Lp jana1

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

27. jul 2007 11:06

Jana, hitro se na vrsto pride tudi v Pacientu, kjer imajo prav tako mamograf. Pokliči tudi tja, saj so po mojih izkušnjah obravnave strokovne in veliko prijaznejše kot kje drugje. Je pa seveda enako samoplačniško, vendar cene niso pretirane. fresh

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. jul 2007 11:23

Na mamograf te ne naročijo kar tako, razen če je nujno potrebno. Jelenckova

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

27. jul 2007 12:28

Jaz sem bila na mamografu v Celju prejšnji teden. Naročila me je moja genikologinja, povedala sem datum zadnje menstruacije, 10dni po prvem dnevu menstruacije je primereno za slikanje. Za tisti dan sem tudi dobila datum. Brez vsakih komplikacij. Šla sem z napotnico, torej brez plačila. nasha

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

27. jul 2007 12:30

Nasha, sestra se je sla narocit v Maribor, pa so jo natulili, da tam nima kaj iskat, ker je premlada. Zato zdaj tako vneto isceva dobre samoplacniske zdravnike. Fresh, se enkrat najlepsa hvala za vso pomoc! jana1

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

27. jul 2007 12:33

Jana 1 poglej pod zs. LIljana Dipsi

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

27. jul 2007 13:03

@ Jelenčkova: zato pa hvalabogu obstajajo zdravniki, ki spodbujajo redno kontrolo prsi po 25. letu, tudi z mamografom. Če pa je zato treba odšteti enako kot za par kavbojk, pa tudi ni takšna stvar- da ne bi po nepotrebnem razpravljali o stanju zdravstva. fresh

lucijastarina  

član od: 15.3.2007

sporočila: 27

27. jul 2007 13:09

MEDICUS DOO / dr.IRENA VIDIC CESTA V MESTNI LOG 55 LJUBLJANA 012834288 Po moje bi bilo bolje iti najprej na UZ dojk pred bi šla na mamografijo. Pri tej zdravnici sem bila jaz pred 1 mesecom na UZ dojk. ambulanta ima sicer tudi koncesijo za opravljanje pregledov na napaotnico vendar imajo ponavadi za 2 meseca naprej zasedeno. Jaz sem pregled sama plačala (35 €). Naročila sem se iz tega razloga ker sem nekaj na novo zatipala( že par let nazaj,ko sem šla prvič na uz, so mi odkrili da imam polno vodenih cist ki mi jih občasno spunktirajo). Naredila mi je UZ dojk kot todi UZ bezgavk, je bila zelo prijazna in ni našla nič razen vodenih cist, ki pa sem jih že dala spunktirat, tako da je vse v najlepšem redu. Dobro zrihtaj.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. jul 2007 13:25

Meni so rekli, da ne pošljejo kar vsako tja. Mene je ob nekem takem preplahu, najprej pregledala ginekologinja in sva ugotovili, da ni nič resnega. Bi pa za pregled seveda plačala, mi je moje zdravje bolj pomembno kot pa kavbojke Jelenckova

Finka  

član od: 21.6.2007

sporočila: 106

27. jul 2007 14:08

mene je tudi moj ginekolog poslal na mamografijo in hvala bogu ni bilo nič resnega...bulo sem pa imela pri 22 in me je najprej moj ginekolog pregledal,ker pa ni bil siguren me je poslal naprej....prav tako je moja hči pri 8 letih imela bulo na levi dojkici...pri 8 letih hallooooo in prav tako hvala bogu nič resnega...pač samo žlezda.Jana1 upam,da vama bo uspelo priti do pravih vrat in da se bo vse dobro iztekl... Finka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti