Razmere v makedoniji

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

tema odprta - 25. jul 2007 14:17 | ogledi: 1.745 | odgovori: 3

Potrebujem pomoč. Ta konec tedna imam rezervirano potovanje z avtodomom v Makedonijo. Vendar pa so tam izredne razmere, požari ... ne vemo pa kako to izgleda. Ker požari so tudi na Hrvaškem pa bi šla tam vseeno na dopust. Ne najdem informacij o razmerah v Makedoniji, razen to kar preberem v časopisu. Klicala sem na nekaj turističnih agencij a mi niso znali svetovati.

Ima kdorkoli kakšne podatke. Kam se lahko obrnem po nasvet?

Hvala za vso pomoč

magnolija

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

25. jul 2007 14:20

Najbolje, da pokličeš na makedonsko ambasado v Lj. Prijazno ti bodo povedali vse, kar te zanima, dobiš pa lahko tudi kaj uporabnega tiskovnega materiala o tej državi, samo reci zanje.

 

Lp

Gobica

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

25. jul 2007 14:27

Dobra ideja. Hvala magnolija

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

26. jul 2007 7:33

Kar brez skrbi bodi.Če te je samo požarov strah,si nikar ne delaj skrbi.Požar se s svojim dimom in smradom opazi na veliko razdaljo.Kakor črni nevihtni oblaki izgleda dim in opaziš ga že iz 10 kilometrov.Če te radovednost vleče zraven je lahko nevarno,če pa se odpelješ nazaj,do prvega mesta in izbereš drugo pot,pa ni bojazni.Izredne razmere ne pomenijo,da gori cela Makedonija. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti