Ruski fonti

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

25. jul 2007 23:49

tipkovnico boš težko dobila v slovenskih trgovinah, raje se pozanimaj pri kakšnem podjetju, ki ima koga v Rusiji, da ti jo kupijo,strošek je res zanemarljiv,lani je stala okoli 200rubljev, to je okoli 7Eur. Jst potem preklapljam tipkovnici spodaj v vrstici,kjer je napisano SL, tam sem dodala RU in delam tako,ker mi je pri pisanju najlažje. Če slučajno tipkovnice ne boš našla,mi piši na ZS-100% se da dobit nalepke z obema označevanjema. Lp Sashika

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

26. jul 2007 17:21

Saj za nalepke najbrž ni problem. Problem je namestitev že dol potegnjenih fontov. Kako pa ti potem dodaš v vrstico RU? Dolores

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

26. jul 2007 20:12

Zivjo, odvisno od tvojega znanja ruščine. Jaz sem si jezik nastavila na računalniku (Control panel - languages) izbereš ruščino. Pri restartu imaš potem že nastavljeno ruščino. Ker pa ruska azbuka ni enaka latinici se boš morala ali malce poigrati z iskanje ustrezne črke (ko uporabljaš cirilico več let, ti prehod iz ene abecede v drugo več ne dela težav) ali pa si preprosto z alkoholnim napišeš ustrezne črke. Upam, da je bilo to kaj v pomoč, lp

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

27. jul 2007 9:56

Jaz pa v Control panel ne najdem ruščine. Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti