Buča špagetarica

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 23. jul 2007 21:42 | ogledi: 13.141 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Enkrat sem v eni oddaji gledala prispevek o teh bučah in zraven je gospa pripravila še eno jed.

Ker se mi je zdela ta buča zelo zanimiva,sem se odločila,da bi tudi jaz poizkusila s kakšno jedjo.Se je pa zataknilo pri buči.Namreč nikjer je ne dobim,zato se obračam na vas.Ali mogoče veste,kje se jo da kupiti?

Že v naprej najlepša hvala

nejcanja

nejcanja

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

23. jul 2007 21:45

jaz bi pa rada videla njeno sliko. moja mama ima neke buče pa ne ve kako se jim reče. črte imajo podobne lubenicam, so pa bolj okroglo podolgovate - če me kdo razume kaj hočem povedat. ariella

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

24. jul 2007 2:16

Aha, potem so različnih barv (vedno sem videla na slikah samo bele). Mi imamo temno zelene, za katere sumim, da so ravno špagetarice. Pripravljamo jih kar normalno kot druge bučke. Danes je bila na mizi bučkina juha. Atina

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. jul 2007 9:43

Čao, semena špagetaric sem videla zdaj en dan v Merkatorju, samo ne vem točno, katera so bila. Se mi pa zdi da od Semenarne. Jaz jih imam, so krem barve, podolgovate in zaobljene, torej nekako kot žoga za rugby, brez črt. Daš jo v vrelo vodo in kuhaš cca 15-20 min oz. toliko da poči, nato kožo enostavno potegneš stran oz. kar sama pade, če je buča dovolj kuhana, jo ohladiš in meso malo razrahljaš z vilicami, da dobiš špagete. Nato pripraviš na željeni način, mi imamo najraje prepraženo na čebuli in z dodatkom kisle smetane. Buča ni po okusu nič kaj posebnega, je pa zelo posebna kar se priprave tiče in glede na izgled. Lep pozdravček, S.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

24. jul 2007 16:51

Lahko jih preliješ tudi s katerokoli omako za špagete... Nasja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. avg 2007 11:38

nam letos raste na vrtu.. bomo videli kaj bo.. seme pa smo dobili na sejmu flora v celju bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti