Lošinj

darjasova  

član od: 26.7.2006

sporočila: 47

tema odprta - 23. jul 2007 20:04 | ogledi: 9.918 | odgovori: 20

Ali kdo ve kje bi lahko še letovala na Lošinju v prvi polovici avgusta?

V poštev pride apartma. Če morda kdo koga pozna in je bil zadovoljen z nastanitvijo.

Sem že vse pogledala po interentu pa je že kar zasedeno.

LP D.

darjasova

Temo je spremenil(a) darjasova dne 05. apr 2008 16:42:37

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

23. jul 2007 21:55

Apartmaji so vsi od 70 do 100 eur, koliko sem jaz gledala, ko sem v začetku meseca iskala. Sedaj smo dobili za 90, ampak nas gre 5, tako, da se malo bolj porazdeli...Ne vem, če boste kaj dobili :((

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

24. jul 2007 1:25

Darjasova mene je pa strah da boš za max 40 euru na dan za apartma teško dobila al pa kr doma ostala. Matjaž

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

24. jul 2007 9:39

Ah ne. Saj se dobi, samo ne smeš si postavit za cilj enega kraja. Mi gremo, smo 4, na Ugljan za 43 EUR na dan, sploh pa za 2osebi bi morala dobit tudi za manj. Dobro preglej internet, Bolho in pdb., prebrskaj. pa boš ziher kaj pametnega dobila. Pa srečno in lepo se imej. juma

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

24. jul 2007 10:17

Tudi mi gremo na Ugljan v nov apartma tik ob plaži. Za 4 bomo plačali 65 €. Drugi apartmaji so bistveno cenejši. Dobiš jih že od 35 € naprej. Lahko greš tudi direkt na Lošinj, samo tedaj bo veliko Italijanov in bo po moje kar težko dobiti apartma.

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

24. jul 2007 15:17

Darjasova v enem tednu boš gotovo našla primeren apartma, saj jih je dovolj , ki jih oddajajo. Ravno pred tednom dni so bili sosedi tam in so šli kar na blef in v dveh urah dobili apartma za tri osebe za 30 € na dan. Z nastanitvijo so bili zelo zadovoljni. Je rekla soseda, da če bi šli prek agencije bi apartma stal 45 €. Se pravi, da so v desetih dneh, kolikor so bivali tam, prihranili 150 €, kar pa ni tako malo in so si lahko potem še kaj privoščili. Želim ti lep dopust. LP! fakin712 Sporočilo je spremenil(a) fakin712 dne 24. jul 2007 15:19:07

kloda  

član od: 17.10.2002

sporočila: 2

1. avg 2007 10:59

Apartmaji za 2 osebi, na Lošinju (konkretno Nerezine), so ravno okoli 30-40 €/dan. (Preverjeno v preteklih dveh tednih.) Vprašanje je le kako bo v avgustu zasedeno (Italijani začnejo dopuste!!), v juliju se je namreč še dobilo tudi čez vikend. Gre seveda za privat apartmaje (največ jih je kar ob glavni cesti, kar pomeni tudi, da je do morja/plaže, morda kak meter dlje ;) Malo je treba prečekirati, najbolje sicer kar na licu mesta, ker na netu ni dosti takšnih ponudb. Tudi apartmaji v avtokampu Lopari imajo takšno ceno (280kun/dan za 2 osebi in 400kun/dan za 4 osebe). So super, najbrž pa tudi -že vnaprej- polno zasedeni! http://www.losinjplov.hr/cij-lopari.htm Prijetno iskanje. Lošinj vsekakor priporočam! Vedno! :) klavdija

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

1. avg 2007 11:39

http://www.adriatic.hr/search_simple.php?collapsed=1 Če ti ustreza kraj, termin in cena, ne rezerviraš preko agencije, ampak pokličeš direktno v apartma, ker tako običajno dobiš ceneje, kot je tu gor napisano. Mi smo šli tako v Crikvenico. Pa lepe počitnice petkica

EVALD  

član od: 26.7.2007

sporočila: 2

8. avg 2007 12:08

MI SMO BILI ŽE PAR LET V BUNGALOVIH HELIOS V MALEM LOŠINJU JE ZELO POCENI,BUNGALOVI SO V BOROVEM GOZDU VŠTETO JE JESTI(POLPENZION) IN DO MORJA JE ZELO BLIZU(ODVISNO V KATEREM BUNGALOVU SI) LP EVALD

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

30. jun 2015 5:34

Rabim vaš namige, lahko bi napisal, da bi vam rad odtrgal kakšno skrivnost 

Lošinj in Cres sta mi že od rojstva v srcu in sem obiskal že kar nekaj restavracij, ampak sedaj me zanimajo kakšne takšne male gostilnice. Tiste,kjer dobiš lokalno in kjer ni šmenci fancy gibanja okoli gosta. Kjer je postrežba preprosta, ambient kot da sem pri otoški družini doma in kjer se polaga trud v pristno in dobro hrano. Kot v kakšni luknji v Italiji,kjer misliš da slabše ne more biti, nato pa se izkaže, da si umrl in šel v nebesa .
Saj veste, kaj mislim...

HVALA LEPA!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti