Hrustljavi musli

Pika Nogavička  

član od: 1.10.2005

sporočila: 75

tema odprta - 22. jul 2007 15:41 | ogledi: 2.142 | odgovori: 2

Zelo rada imam hrustljave muslije, ki pa so v primerjavi z navadnimi, "ovsenimi" kar precej dragi. Ker je to edina vrsta muslija, ki ga je vsa moja družina, ga vse prehitro zmanjka! Zato prosim za nasvet oz. recept, kako se pripravi hrustljavi musli? Ga je sploh možno pripraviti doma ali se ga dobi samo pripravljenega? glede dodatkov, kot so sadje, zrnje in čokolade ter jogurti me ne skrbi, saj imam dovolj idej, zanima me pa, kako pripraviti take lepo hrustljave kosmiče? Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Pika Nogavička

Temo je spremenil(a) Pika Nogavička dne 22. jul 2007 15:42:32

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

22. jul 2007 17:42

To je tudi meni všeč. Zdaj kupujem od Nestleja fitness corn-flakes, ta temne. Si jih morda že probala, nam so zakon :) Sicer ni odg na vprašanje, samo, ko so pa tako dobri... katka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. jul 2007 19:00

Vtipkaj v googla "homemade granola" in ti vrže en kup receptov ven, jaz sem jih par sprobala, pa je res fajn zadeva! Še boljše kot kupljeni, ti rečem! Ko utegnem, pošljem recept še v bazo, samo najt ga moram najprej... V principu pa zmešaš kosmiče, sladkor in maslo oz. olje in oreške zmešaš in popečeš v pečici, dodaš suho sadje, koščke čokolade... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti