Proja

hugolina  

član od: 11.12.2001

sporočila: 4

tema odprta - 18. maj 2002 0:10 | ogledi: 3.313 | odgovori: 4

Prosim za recept za srbsko jed imenovano PROJA. To je neke vrste pečena polenta. Predvidevam, da se uporablja grobo mleta koruzna moka, pa kakšen mladi sir, pa kajmak.

Hvala, lp

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

18. maj 2002 13:36

Vprašaj na podobnem srbskem forumu www4.serbiancafe.com/diskusije/ pod poglavjem Kulinartvo. LP M.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

22. maj 2002 2:38

Zanimiva stran! Res se nahaja proja v forumu, pa tudi sicer imajo zanimive recepte. Hvala za naslov. LP, R.

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

30. sep 2002 22:46

Proja ali zdrobov narastek 13 dag koruznega zdroba, 5 dag margarine, 12 dag sladkorja, 3-4 jajca, 1/2 l mleka, sol, vanilin sladkor, limonina lupinica. Zdrob zakuhaš v vrelo mleko. Zavreš in ohladiš. Rumenjake in margarino mešaš s polovico sladkorja, polovico sladkorja vmešaš v beljake in narediš sneg. Ohlajeni zdrobovi masi dodaš maso iz rumenjakov in nazadnje dodaš sneg. Pekač namažeš in posipaš z moko. Narastek pečeš 15-20 minut v srednje vroči pečici. Marjana

Nincka  

član od: 13.4.2002

sporočila: 9

2. okt 2002 11:01

Recept sem dobila od fantove mame, ki zivi v Srbiji. Recept sem si prepisala, ko smo bili spomladi na obisku, zal pa ga sama se nisem preizkusila (se ni prisel na vrsto). Sestavine: 3 jajca, 2 skodelici olja, 6 skodelic bele koruzne moke, 6 skodelic kisle vode, 1 loncek kislega mleka ali kisle smetane ali jogurta, 1 pecilni prasek in 1/4 kg mladega sira ali skute (njihov mladi sir je ze nekoliko slan, zato je verjetno skuto treba posoliti). Sir oz. skuto dobro pretlaci, dodaj stepena jajca in ostale sestavine ter dobro premesaj. Vlij v namascen pekac in peci do zlatorumenega. Tocne temperature, casa pecenja in velikosti pekaca ne vem; proja, ki smo jo jedli, je bila narezana na kose, ki so bili debeli cca 4 cm. Lp Nincka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti