Razvajanja v dvoje ...

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

18. jul 2007 13:22

Priporočam Studio SO-MA .... Šoštanj ..... http://www.studio-soma.net/ ..... Zelo ugodne cene, postrežejo na željo tudi s penino, prijetna glasba pa tudi ambient je super (lepo urejeno in čisto) v jaccuziju je prostora dovolj .... po savni in kopeli pa se lahko odločita še za masažo... zelo dobre maserke ..... Pa veliko razvajanja .... maserka Sporočilo je spremenil(a) maserka dne 18. jul 2007 13:25:28

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. jul 2007 13:39

Vendy, to pa ja... : ) lidka

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

18. jul 2007 13:50

Hvala vsem za izkušnje! Vendelina, si me nasmejala, ni kaj! Moram pa povedat, da imam to srečo, da imam romantično boljšo polovico. Res pa ni preveč za masaže, peljala pa bi ga v en jakuzzi na namakanje ... Lidka, kaj je bilo v Laškem narobe? Tejka, tiste kopeli Vesna na njihovi strani ne najdem. Je pa samo kopel v veliki kadi in sza sama? Uživajte še naprej!! Noel

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

18. jul 2007 14:02

Toplo priporočam. "Tukaj se lahko vsak moški sprosti. "Gre za 2 urni najem (kar je čisto dovolj) malega ograjenega skoraj apartmajčka...v katerem so 4 ležalniki, jacuzzi, savna...vse v enem prostoru, ograjeno, v naravi, s poličkami za sveče..v glavnem..če kuppiš paket brez svečk in šampanjca je ful ugodno in res zelo lepo, intimno, na samem, nihče te ne moti...Zakaj brez šampanjca? ker si lahko vse sabo prineseš, v nahrbtniku npr.,ker so tu v bistvu majhne hiške..in vsak ima svojo zase...Še nisem slišala pripomb..pa sem veliko parov že tja poslala..če pa doplačaš šampanjec..pa je kr dražje, a se ne splača, ker ga je zelo malo, pa še glava po njem boli..verjetno kako hudo nekakovostno...pokličeš, plačaš...je pa ful polno...in po predhodnem dogovoru poveš kdaj bi prišel, rezerviraš in to je to. http://www.turizemkorosec.com/index.php?lang=sl Majuscka

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

18. jul 2007 14:10

Majuscka, tole pa izgleda tako enkratno, da se bomo zagotovo odločila vsaj za vikend paket, čeprav bi bil še 1 teden premalo. Bomba! jessy6

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

18. jul 2007 14:10

Lidka, pa tudi vsem ostalim, Harmonijo v Mengšu toplo priporočam. Center je na obrobju Mengša, v prijetnem okolju. Zunaj so igrišča za tenis, badbinton, odbojko na mivki. Receptorka nam je najprej prijazno razkazala vse sobe namenjene uživanju, savno... (tiste, ki so bile proste seveda). Potem nam je predstavila mladeniča, ki je skrbel za nas. Ta nam je razložil, kako bo naš program potekal: 15 min (po želji tudi dlje) savne, potem umivanje, masaža z milnico. Po dveh urah uživanja nas je v sobi za sprostitev čakal šampanjec in sveže in suho sadje. Na našo pripombo enkrat vmes, da k šampanjcu obvezno spadajo tudi jagode, so nam priskrbeli tudi te. Vsekakor se potrudijo. Tudi čez čistočo nimam pripomb. Cen pa z ostalimi centri nisem primerjala. Tisti ritual za dva pride dobrih 100 evrov. Nena

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. jul 2007 14:20

Ja, Harmonija je kar zasoljena s cenami... Jaz nameravam jiti v jeseni... lidka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. jul 2007 14:35

 100 evrov za par uric? Grem raje otavo obračat ven na sonce, pa imam zastonj savno, solarij in fitness.

 

jade

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

18. jul 2007 14:37

Zeusova kopel v Dolenjskih Toplicah je zakon. Neprimerno boljše od Topoljšice, Dobrne,... Pa sem vse tri že sprobala. Aja, pa še to sem pozabla pripisat, da je tudi čisto tisočkrat bolj. V dobrni sem imela občutek, kot da vode ne menjajo za vsako kopel... LP, Lotti Sporočilo je spremenil(a) Lotti dne 18. jul 2007 14:40:04

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

18. jul 2007 14:39

Majuscka, tale turizem Korošec izgleda res fantastično, nisem pa vedela, da je možnost najetja samo za 2 uri. A prav posebno hiško imajo za ta namen, ki je samo za dva? Veliko idej bomo zbrale na tem kupu, jeseni, ko se malo shladi, pa akcija! Kaj pa tole: http://www.oazamiru.com/? Katera pozna? Izgleda zelo v redu ... Noel

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti