Razvajanja v dvoje ...

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

3. okt 2009 17:38

kako velike pa so kadi pri teh kopelih za uro ali dve? Se potem vsakič voda iztoči in nalije nova? To me tudi zanima pri jacuzzijih v teh privat spa-jih, verjetno po dveh urah ne zamenjajo tisoč in več litrov vode?? ali se primernost vode ohranja s klorom..... brittney

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

4. okt 2009 10:53

Voda se ne menja, klor je obvezen...

V Laškem se mi je pa zgodilo, da so nama natočili čisto svežo vodo, ampak je pa bila MRZLA!

čoko

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

4. okt 2009 11:54

Midva sva bila v Olimijah in je vodo za nama spustila, predvidevam pa da je bila tudi prej čisto na novo natočena. Po kloru ni bilo nobenega vonja

Rebeka

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

4. okt 2009 13:20

no, sprašujem zato, ker mi je nekak jasno in sva to tudi doživela, da v tem manjših kadeh, kakršne imamo doma, spustijo vodo, in natočijo novo, nisem pa prepričana, kako je z večjimi jacuzziji v teh privatnih spajih.....verjetno ne spustijo za vsak obisk in ponovno natočijo. brittney

kozamurnik

sporočila: 2311

4. okt 2009 14:00

brittney je napisal/a:
nisem pa prepričana, kako je z večjimi jacuzziji v teh privatnih spajih.....verjetno ne spustijo za vsak obisk in ponovno natočijo brittney
verjetno res ne, ker bi to bilo pa res razvajanje! Jaz res ne dam toliko evrov ne da bi bila sigurna kdo in hm,kako se je razvajal nekdo pred mano. Klor gor ali dol. kozamurnik

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

4. okt 2009 15:42

ja, verjetno je potem res bolje obiskati kak mini wellness, kjer imajo te manjše kadi, katerim sproti zamenjujejo vodo...ja, to so moje sanje, imeti kaj takega doma. OT: kje bi našla slike na netu, kjer so prikazane te kadi in dekoracija okoli njih - sploh ne vem, pod katero frazo naj iščem...s tem mislim kake aranžmaje s svečkami, kamenčki, listi vrtnic.... brittney

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. okt 2009 16:07

Klor gor ali dol, mene ne spravijo v jaccuzije. Problem ni samo v vodi, ampak je tudi v mehanizmu in v "jet-ih", ki puhajo vodo pod pritiskom. ti bi morali biti vsakokrat odšraufani in očiščeni, ker imajo filtre, ki ujamejo delčke kože ipd.

 

Vanja

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

4. okt 2009 16:40

pa meni je tudi pomembno, da si lahko v kad vlijem olje, mleko, peno....vanja, kako se reče frazi, po kateri sprašujem zgoraj? brittney

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

4. okt 2009 16:48

Sem Vanjinega mnenja. Ali sploh veste kaj vse se nabere na vodnih filtrih v bazenih? Bolje da ne veste. Vem, da se kadi, kjer se izvaja terapija, kadi za podvodno masažo, za vsakim gostom očistijo in napolnijo z svežo vodo . Če vam to prija, uživajte in si privoščite kopanje v dvoje. Ne mislite na ovire. LP Migla

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

4. okt 2009 16:55

ob misli, da bi nekoč v prihodnosti, ko bom zadela na lotu, imela v lasti en tak mali wellness, me bega edino to, o čemer tu debatiramo - da bi potencialne obiskovalce navkljub kompletni ponudbi (finska/infra savna, velik tuš, prijetno počivališče, čistoča ipd...), motilo edino to, da se v prostoru ne bi nahajala masažna kad, ampak "navadna", četudi prostorna, v katero bi lahko po mili volji dodajali dišave, olja.....zase vem, da me masažne kadi niso prepričale, ne vem pa, koliko je to pomembno drugim.... sanjati je dovoljeno, ne? brittney

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti