Razvajanja v dvoje ...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. jul 2007 12:32

Lidika ugasneš luč pa se tistih 10 kilc sploh ne opazi.  Preverjeno. jade

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

18. jul 2007 12:42

v toplice bi tudi šla sama torej moreš otroke nekam dat... moški pa res ne opazijo tistih odvečnih kg, oni takrat mislijo s spodnjo glavo. nektarina

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

18. jul 2007 12:45

Vendelina, si ti posrečena! Prav nasmejala sem se pri tvojih duhovitih izvajanjih. In se strinjam s tabo. Moj dragi na primer zanesljivo ne bi želel takšnega razvajanja v spa banjah za dvoje. No, sicer pa najbrž ni fora razvajanja svojih moških po Vendelinih nasvetih v tem, da bi tako pristopale ravno vsak dan. Vsaj ob kakih posebnih priložnostih bi se pa to najbrž dalo kljub enemu ali trem otrokom. In kdo pa pravi, da ženska z nekaj kilcami preveč ne more biti seksi in zanimiva? Nekateri moški padajo samo na takšne oblince. sila

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. jul 2007 12:49

Midva bi oba padla dol od smeha, prisežem... Pri kakih takih izvajanjih...

Jade, če ugasneš luč, pa tud striptiz ne pomaga . Hi, hi...

lidka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

18. jul 2007 12:52

http://www.terme-krka.si/si/smarjeske/wellness Midva sva bila v Šmarjeških na romantiki za naju. To je še bolj točna povezava- http://www.terme-krka.si/si/smarjeske/wellness Kopel je bila uredu, glasba, šampanček, sam nastavljaš lučke, glazbo in mehurčke. Vse lepo in prav, ampak pričakovla sem bolj bazenček kot pa kad, v kateri vsak leži iz ene strani. Potem so v paketu še savne in bazeni. Savne so nama zelo pasale in so res dobre, v bazenu nisva bila skor nič. Aja, osebje bi lahko že prej reklo da se v garederobah preoblečeva v kopalke in greva nato v kopel. Ne pa,d as va se tam čist slekla in potem, ko je bilo treba u savne pa spet gor tlačet nase tiste kavbojke !!!! v garderobi pa spet dol. Eh. Drugač je pa kar uredu. Poglej še u Dolenjskih toplicah, tam je baje zelo dobro in je večja kad. katti

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jul 2007 12:57

lidka, darling, obstajajo tudi tečaji, ki se jim reče sensual stretching (tako pač piše po fitnesih v LJ), če si mislial na učenje. Ko boš pa nastopala, pa je bolje, da daš bebico na posodo k starim staršem. Vendelina jr.

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

18. jul 2007 12:59

Vendelina jr.... moški pa romantika... bolj težko. emily

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

18. jul 2007 13:01

lidka kaj pa svečke? ali pa kako rutico prek nočne lučke :) ravno prava svetloba nektarina

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

18. jul 2007 13:05

Ja, v Topolšici je preverjena masaža za 2 ekstra odlična. Priznam, da je tudi mene Vendelina nasmejala, kar pa ne pomeni, da se strinjam z njo. Mojemu fantu sem lani za rojstni dan prvič poklonila masažo. Bil je navdušen, sploh, ker mu je res pomagala - v službi je 90% časa za računalnikom. Pravzaprav se večkrat pogovarjava o tem, da bova pozimi vzela vikend paket v toplicah in se razvajala z masažami in podobnimi rečmi. Tudi moj brat gre s punco večkrat na leto, sploh pa v hladnejših mesecih, na masažo. Sam ali v dvoje, odvisno od časa. Na masažo jaz bolj gledam z vidika sprostitve, kot pa z vidika romantike. Menim, da je zadeva odvisna od vsakega posameznika. Poznam tudi prijateljico, ki ji je romantika španska vas in, ki ne prenese, da bi se jo neznanec/ka dotikal/a po telesu. Da bi ji podarila masažo, bi bil kiks stoletja. Lep dan, jessy6 Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 09. dec 2008 22:07:43

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jul 2007 13:09

Ladies, pomaga, če prej spijeta kakšen deci vinčka (ne preveč, en kozarec zadošča), pa kakšno zobanje sira, orehov, grozdnih jagod, rozin (kar gre na en krožnik, ne preveč, ni tole kuhanje s petimi izhodi!) in oblečite kaj bolj prozornega. To zadnje je univerzalni nasvet moje mame. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti