Preobleke za okrasne blazine

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

tema odprta - 18. jul 2007 10:15 | ogledi: 2.385 | odgovori: 3

Iščem preobleke za okrasne povštre, velikosti 50x50 cm in imam kar nekaj problemov. Iskala sem že veliko kje, pa imajo same saten in izjemno drage različice. Za povštre sem plačala 1,5€ in ni mi do tega, da bi plačevala 10€ za preobleke. Kje bi lahko dobila kakšne cenejše, navadne bombažne? Škoda mi je prati povštre, ker takoj izgubijo obliko.

Sonja

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

18. jul 2007 12:09

Najbolje, da si kupiš blago in sama zašiješ. Vsaj jaz tako delam. Najcenejša in najboljša varianta (zašiješ jih tako kot sam želiš). V dnevni sobi sem naredila en del zaves, prtiček in blazine iz istega materijala, izredno lepo pride. lp Winnie

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

18. jul 2007 12:12

Sicer ni po vaši želji, ampak moogče kdaj prav pride. Preverjeno, zelo zelo kakovostne preobleke! Osebno preverjeno. Super podjetje. Z vedno večjo ponudbo. Ko tu kupiš preobleko npr. za ležalnik je to čisto druga pesem, kot preobleka ki jo kupiš npr. v Šparu. Popolnom bolj udobno, debelejše... Pač, samo priporočam in seznanjam...pa lep dan http://www.tekom.si/ Majuscka

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

18. jul 2007 13:19

Hvala za nasvet. Sem tudi sama pomišljala v smeri, da jih zašijem. (edino tako se bodo res prilegali v dnevno sobo). Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti