Torba za prvošolčka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. avg 2008 14:49

lahko tudi tako vzameš DanaS kako pa nekdo izpelje učni načrt je pa itak zgodba zase,in bi tule samo smetila. anaeva

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

11. avg 2008 15:09

Nisewm brala vsega,ni časa) Moj sin je končal prvi razred in povem ti lahko samo to,da je torbo prinesel domov v celem šolskem letu cca.10×.Sproti nosijo domov zvezke in dz,ostalo ostaja v šoli.Tak da tam do četrtega razreda,ko se res začnejo torbe nosit ne pretiravajte z dragimi torbami,se ne splača!! tatam Sporočilo je spremenil(a) tatam dne 11. avg 2008 15:09:30

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

11. avg 2008 16:26

prvemu prvošolcu smo kupili anatomsko oblikovano torbo. Kot pravi tamtam, je niso nosili vsak dan. Prinesli so jo le ob petkih. Sedaj imamo drugega prvošolca. V šoli so nam priporočali nahrbtnik v katerga lahko spraviš mapo A4. Na sestanku za prvošolce nam je nekaj napotkov dala tudi šolska zdravnica. Otrok bi lahko nosil breme samo 10% svoje teže. Ker pa si naš otork želi torbo z liki, ki jo je videl v katalogu smo se odločoli za nakup le te, seveda pa je odločitev pretehtalo to da otrocui tako poredko nosijo torbo domov. Tudi torbo prvega prvošolčka smo drago plačali, pa jo bo imel še v tretjem razredu. lep poleten pozdrav. m.schafe

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

11. avg 2008 17:21

Pozdravljena Pozanimaj se če sploh potrebujejo pravo šolsko torbo v prvem razredu,ker ju moja dva nista potrebovala,ker so vse stravi puščali v šoli,1x na mesec pa sta prinesla vse domov da sta pokazala kaj počnejo,tako da smo mi meli kar mehki prvi nahrbtnik,pa še težki ni bil.Jaz ti priporočam da se pozanimaš,ker v prvem razredu naša dva niti nista imel dosti stvari v torbi.Da pa se ne menimo zdaj ko sta 4.in 5. oz.zdaj že 5.in6. razred,to pa je pravo pretiravanje kaj vse morajo otroci met v torbi,tako da se mi kar smilita ko gresta v šolo. balea

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

11. avg 2008 21:34

Našima dvema smo kupili za v 1. razred tiste luštne kovčke,takšne trde,plastificirane z Disney motivi.Za kakšen zvezek barvice in peresnico je bilo več kot dovolj. http://www.leonardo.si/287?productId=1622&iid=290 Na naših je bil medvedek Pu Tako kot je napisala tatam,v drugem razredu smo jima sicer kupili manjše nahrbtnike,ki jima pa sedaj služita za izlete in pohode.Lani ko pa sta vstopila v 4.razred pa sta dobila večje kompaktne nahrbtnike,ki jih bosta imela do nadaljnega,oziroma dokler bodo zdržali. Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 11. avg 2008 21:38:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti