Ikea v trstu

dzeljan  

član od: 4.1.2004

sporočila: 79

tema odprta - 17. jul 2007 14:54 | ogledi: 5.025 | odgovori: 4

pozdravljeni,

slisala sem, da obsatja tudi ikea trgovina v okolici trsta. se komu kaj sanja kje bi lahko bila? na internetu na zalost ne najdem nic pametnega. prosim za cim bolj natancen opis poti do tja.

zanimajo me tudi vase izkusnje in predlogi z nakupom opreme za novorojencka - kje in kaksni so najboljsi nakupi. oktobra bom namrec postala mamica, tako da se morava doma opremiti z vsem potrebnim.

za vse nasvete se zahvaljujem, predvsem pa za opis poti do ikee v trstu.

lp

dzeljan

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

17. jul 2007 15:15

Hm nam najbližja kot kaže je v Padovi (če gledaš Italijo), drugače pa Gradz, pot upam da ti opiše kdo ki je že bil tam, ti posredujem link za Ikee po Italiji. http://www.ikea.com/ms/it_IT/ikny_splash.html lepo nosečnost!!!

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jul 2007 16:27

Sem slišala od tržaških kolegov, da naj bi bila zadeva odprta jeseni. Tako kot sem kupila, tudi prodam. Ikea sicer ni moj cup of tea, ti pa povem, da je otročje lahko priti do graške Ikee. Orientiraš se na Graz West (tam je trgovinski del), na tem odceptu greš dol in potem do prvega rondoja in tam se že vidi velika plava zgradba. Hkrati svetujem tudi ogled Gradca - zelo prijetno mesto. Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. jul 2007 18:18

Na www.ikea.com - fact and figures med trgovinami, ki se bodo odprle do konca 2007, Trsta na zalost ni (niti nobene blizje od Gradca in Padove. V Sloveniji naj bi se odprla enkrat leta 2011. lp, proxima

luna72  

član od: 5.9.2006

sporočila: 35

19. jul 2007 14:25

Pozdravljene Ikeo bodo odprli v Gorici konec avgusta 2008. Lep pozdrav iz Trsta luna72

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti