Hladilna torba za avto

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

tema odprta - 17. jul 2007 12:42 | ogledi: 5.798 | odgovori: 6

Letos nameravamo z avtom na potep za teden dni, pa me zanima, ali ima kdo od vas kakšne izkušnje z hladilnimi torbami, ki se priklopijo v avto. Ali se jo splača kupiti, kakšno, in podobno, ker je teh torb vseh sort in cen.

Že vnaprej hvala za odgovore.

lkc

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. jul 2007 12:58

Midva mava eno, Kamping gaz je firma el neki tacga. Sma jo kupla v Merkurju. Mava pa še tak adapter za njo, da se jo na štrom prklop. Jo mava za kampirat. Rekla bom tak, v tisti torbi je ponavadi okoli 11, 12 stopinj, manj nikoli, pa še to mora biti v senci. Za zmrznjene reči ni, tudi mleka več kot 3 dni ne moreš po moje imeti not. Lahko pa imaš notri kake druge mlečne reči tud po 3, 4 dni, če je treba. Treba je bolj kot ne vse kupovati sproti, ni se mi pa še nič pokvarilo noter. Midva imava še 6 pingvinčku, ki jih, predenj greva na pot, dava v skrinjo, nato v hladilno torbo in to zdrži 24 ur sigurno. Če greš na dopust v apartma, kjer je zamrzovalna skrinja, se ti ne oddtali vse takoj, zdrži kakih 8 ur s pingvinčki, potem se začne pa že talit. Verjetno je odvisno tudi ot tega kakšno skrinjo kupiš, midva imava tako, ki ima pokrov na vrhu, dobijo se pa tudi take, ki se odpirajo kot hladilnik, kar je v avtu nepraktično, ker jo imaš na sedežu. Najin kolega je kupil neko xy firmo, je bila ful pocen, pa se mi zid, da boljše hladi kot najina Kamping gaz. Je pa treba uporabiti tudi pingvinčke. Jelenckova

ZdenkaG  

član od: 27.1.2003

sporočila: 33

17. jul 2007 13:24

Tudi mi vsako leto dva ali tri tedne potujemo okoli z avtom, a nas je želja po hladilni torbi za v avto minila, ko je pred dvema letoma taka torba kolegom uničila akumulator. Še vedno uporabljam tuperware-ovo mehko hladilno torbo, noter dam pa kar eno ali dve plastenki zmrznjene vode (odvisno od vročine) in imamo še hladno pijačo za cel dan. lp ZdenkaG

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

17. jul 2007 15:32

Mi smo letos kupili tisto v Hoferju ki je bila mislim da že 2x v akciji in je the best. Tako fino hladi da je pijača že skoraj premrzla. Imeli smo vklopljeno tudi v hotelski sobi ker smo imeli pijačo pač s sabo in je bla ful mrzla. Zelo priporočam če se jo bo še dalo dobiti v katerem Hoferju!!!! kokos

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

17. jul 2007 17:57

Naša je tudi Kamping gaz, in smo z njo zelo zadovoljni. V hotelsko sobi jo imamo vedno priklopljeno in je pijača vedno primerno ohlajena. Imali smo s seboj tudi nekaj jogurtov, vendar nismo preizkušali koliko časa bi ostali, jih je sine prej zmazal. V avtu je pa ne puščamo prižgane kadar avto ni prižgan. V glavnem na daljšo pot ne gremo nikoli brez nje. gaja 1

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

18. jul 2007 7:51

Hvala za odgovore. Bila sem že v Tuš-u, kjer imajo sedaj eno v akciji, pa je ni bilo, sedaj bom šla še v Hofer, se spominjam, da je bila ena v akciji, nekaj bo treba nabaviti. Lep dan še naprej. lkc

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

18. jul 2007 12:05

Hladilne torbe so uredu, le da moraš imeti stvari nekako bolj na vrhu, pa ne sme biti preveč nabasana. mi postrani poležemokakšno večjo plastenko vode ali soka, nanjo pa potem damo jogurte, pa pivo - tako ostane hladno LP mina20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti