Ppotep po gorenjski

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

13. mar 2009 12:53

Joj, oprostite, komaj zdaj sem opazila, da odgovarjam na temo izpred dveh let in da Simona sprašuje za Bohinj. Se opravičujem, ker prej nisem prebrala vseh mnenj. leny

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. mar 2009 8:17

Punce hvala za odgovore... iščem namreč predvsem predloge za nastanitev, saj nama drugače ne bo dolgčas. V tako lepem koncu kot je Bohinj nama vsekakor ne more biti Pregledala sem vaše predloge in se bom pozanimala. Če pa bi še kdo priporočil kak točno določen apartma ali hotel (še bolje) po zmerni ceni, pa tudi ne bom jezna

Hvala zaenkrat!

Lep dan in veliko se smejte

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

15. mar 2009 21:04

definitivno predlagam hotel savica na bledu -mi smo danes prišli domov -suupper!!!! harmonika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

15. mar 2009 21:51

Simona, kaj pa hostel Pod Voglom? Poceni je sigurno, lokacija je tudi v redu.

Loni Makaroni

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

16. mar 2009 10:17

Lansko leto sem bila v Bellevue hotelu v Bohinju. Je bolj za silo, vse propada, se vidi da nič ne vlagajo vanj. Bila sem v stavbi pod glavno stavbo, tam kjer so depandanse. Hrana tako, tako, zajtrki dobri, večerje malo manj. Pa mine te tek, če po jedilnici leta nekaj "mesarskih muh". krka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. mar 2009 10:34

Samo hodim mimo, ker je nad njim pelzališče z istim imenom, ampak mi že na pogled zadeva ne zgleda prav nič "apetitlih".

Loni Makaroni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

19. mar 2009 6:48

Hvala punci, da se nisem preveč zagnala. Sploh pa so me razočarali, ker od njih ne dobim odgovora (zdaj vidim, da je tako bolje)... škoda, meni je po slikah sodeč izgledalo lepo.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. maj 2009 6:26

Noa je napisal/a:
http://www.donandro.si/ Mlad in simpatičen par ima tole zadevo. Ker smo velikokrat v Bohinju, smo pri njih že večkrat jedli in imajo zelo, zelo okusne pizze, po novem pa (od letos), celo čisto nove apartmajčke. Poglej, mogoče ti bo pa všeč. Sicer je pa Bohinj super izbira imaš ogomno lepih izletniških točk vsenaokoli. Vogel, Slap savica, malo manj obljudena, a fantastična korita Mostnice - odličen sprehod tudi za najmlajše člane familje, stara fužina s planšarskim muzejem, vožnja z ladjico po jezeru, sprehod okoli jezera je tudi fantastičen - za malčke malo dolg, ampak greš lahko recimo od ribčevega laza do kempa z ladjico in potem mimo Ukanca peš nazaj v ribčev laz. Super pot. Sporočilo je spremenil(a) Noa dne 13. mar 2009 10:18:27

  

Noa hvala, hvala in še enkrat hvala. Tvoj nasvet je bil idealen... in resnično se ti zahvaljujem, saj sva po tvoji zaslugi z mojim dragim preživela popolen dopust. Apartmaji so prelepi in še čisto dišijo po novem, hrana odlična, kolektiv ena A in se res držijo načela, da je stranka kralj. Počutila sva se namreč kot kralja, pedenali so naju od spredaj in zadaj. V glavnem, same pohvale in sigurno se bova še vrnila v Ukanc k Don Andru.

 

Sploh pa je bil zame ta dopust ena prelomna točka v mojem življenju (se moram pohvaliti, saj je šel moj dragi na kolena in me zaprosil za roko ).

 

FULL SEM SREČNA!!!

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti