Kam v mb na dobro mehiško/grško/turško ... hrano?

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

tema odprta - 12. jul 2007 20:11 | ogledi: 10.880 | odgovori: 19

Zdravo!

Tokrat prosim predvsem Štajerce (pa tudi ostale, seveda) za nasvet glede dobre mehiške, grške ali turške (če sploh obstaja) gostilne oziroma restavracije v MB ali neposredni bližini.

Radi bi predvsem nekaj malo drugačnega, nevsakdanjega, poznamo pa na Štajerskem bolj gostilne z "domačo" hrano.

Hvala vsem pa en lep pozdravček od mene!

Živi

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

12. jul 2007 22:02

Takos (mehiška hrana). mmmmmm kletka

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

12. jul 2007 22:15

Tudi jaz predlagam Takos. lp veverica cak

kano  

član od: 28.5.2002

sporočila: 55

13. jul 2007 7:46

Galeb v Brestrnici (pri piceriji Sidro) - mehiška hrana. lp Kano

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

13. jul 2007 8:10

Vsekakor Takos - v Europarku ali na Glavnem trgu. tabina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. jul 2007 8:22

Takos... njami! Pa še ena mehiška je v Mb: Riko tores al neki tacga. Za ostalo hrano pa ne vem. Jelenckova

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

13. jul 2007 8:53

Ja, kar nekaj mehiških je v Mariboru, ampak za moj okus je Takos še najboljši. "Originalni" Takos je v Mesarskem prehodu (uličica s Koroške proti Lentu), Takos Dos pa v Europarku. V Galebu je sicer kar okusno, ampak je daleč od pristne mehiške hrane. V Rico Torres sem bila dvakrat: enkrat zelo zadovoljna, drugič pa kar razočarana. cherry

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

13. jul 2007 9:17

V Galeba smo včasih radi zahajali. Pred nekaj tedni smo bili po dolgem času spet. Razočaranje je bilo veliko. Zapuščeni ambient (zunaj), male porcije, povprečni okusi in visoke cene. Ne priporočam več Verjetno bo res najboljši TAKOS na Lentu. Za Riko tores pa ne vem. Glede na to, da po radiju reklamirajo velike zrezke me ravno ne vleče tja. lp K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 13. jul 2007 09:18:52

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

13. jul 2007 10:58

Zgoraj sem že priporočala Takos in vztrajam pri tem, medtem ko gostilno Galeb odsvetujem, Rico Torres pa je tako-tako. Izhajam iz tega, kak odnos imajo do študentov. V Galebu si smrdljivi študent, postrežejo ti z mrzlo govejo župco (mehiška restavracija!), na hrano, ki si jo naročil, čakaš zelo dolgo, saj imajo prednost vsi tisti, ki ne jedo na bone. Jedla sem solato s piščančjim mesom in mi ni bila niti najmanj všeč, čeprav imajo najdražji bon v Mb. Enako solato pogosto jem v Takosu in je vedno odlična, tudi kaka solata s semeni, niti ne čakaš ponavadi pretirano dolgo, izbira je res velika in hrana zelo okusna. V Rico Torresu pa je podobna pesem kot v Galebu, le da imajo tam boljšo hrano in nekoliko cenejši bon. Ker verjetno ne boste jedli na bone, me ni treba upoštevati, ampak sama bi se vsekakor odločila za Takos. kletka

mateja_mb  

član od: 29.5.2006

sporočila: 8

2. avg 2007 16:30

V bistvu sem bila sama zmeraj zadovoljna v vseh treh restavracijah, v Rico toresu imajo najboljše perutničke, v Tacosu daleč najboljše solate pa tudi tacitosi in tacosi so dobri, Galeb pa je tak za bolj "fine" večerje, čeprav se tudi meni zdi, da je daleč od tega kar je včasih bil. Žal. Največ zadnje čase obiskujem Tacos v Europarku,iz Rico Torresa pa vzamem za domov paquetes in perutničke pa je bilo do sedaj še zmeraj vse zelo okusno, tako pri enih kot pri drugih. mateja_mb

Gili  

član od: 1.11.2007

sporočila: 2

1. nov 2007 19:34

Jaz pa predlagam palačinke, majo sladke pa slane, skoraj pa ne mores pojest koliko so velike..lahko recem da so veliko boljs kot pica. Sem bla in sem zelo navdusena da je prislo nekaj novega v maribor. Palačinka bar Fru Fru pod starim mostom. Splača se pogledat. Gili

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti