Čistilo za pečico

patricija_senica  

član od: 31.7.2014

sporočila: 1

11. okt 2014 20:43

pozdravljeni:D

jaz pa imam doma pečico najnovejšo od gorenja s funkcijo pirolize in me zanima če moreš kaj odstraniti prej iz pečice predn zaženem pirolizo?navodil za pečico pa nisem dobila zato nevem kaj narediti:/

najlpše hvala za odgovore :D

patricija_senica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

11. okt 2014 21:08

Sedaj nisem preverjala, vem pa, da sem takrat, ko smo pri nas kupili gorenjevo pečico, dobila navodila na njihovi internetni strani. Poglej - mogoče pa najdeš kaj.

rrr

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

11. okt 2014 23:13

Drgač,pa v Gorenje poklič.Povej točen model pečice,pa ti bodo poslali,brez problema.

Sam imam Bosch pečico z pirolizo.In morem vse, ven odstranit iz pečice.Tako,piše v navodilih.Kako je pa,pri Gorenju pa ne vem.Zato si dobi navodila.Rabla,jih boš tudi v prihodnje.

 

lp Miele

Miele

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. okt 2014 1:54

Iz pečice se  odstrani vse police/rešetke in vodila zanje, če so slučajno snemljiva. Tale krom (oz. material iz katerega so rešetke) ne prenese tako visoke temperature, kot se naredi med programom pirolize.

 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti