Suhi lasje

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

13. jul 2007 14:52

kaj pa problem mastnih las? fleur

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

13. jul 2007 16:39

Včeraj sem si kupila masko od loreala in danes imam fajne lase.Bomo pa videli kako še bo. LP sterkuš

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

13. jul 2007 18:17

za suhe lasi , mogoče vosak na konice(prijetno masti) senka

aleksandra_1  

član od: 4.10.2006

sporočila: 9

14. jul 2007 12:24

Suhe lase je potrebno čim manj umivat-1-2 tedensko,ker če ne se še bolj uničijo.Olivno olje ali pa karkoli v vezi z olivami je najboljše za suhe lase.Konice je pa potrebno mazati z serumom.ta serum obnavlja razcepljene konice,jih nahrani in okrepi lase.Voski,pena ,...-to je strup za suhe lase. Za mastne lase pa je treba uporabljati drugačne šampone. Če kdo želi ,mu lahko pošljem kakšen vzorec kakšnega šampona ali maske,za bilo kakšen las ali težavo aleksandra_1

edendva  

član od: 5.2.2011

sporočila: 1

5. feb 2011 13:18

Na enem od forumov sem prebrala o uporabnosti jojoba olja za lase. Baje pomaga pri uravnavanju maščob, ki jih izloča telo. Meni se zdi, da opazim razliko, predvsem na lasišču in konicah. Tukaj so pa napotki kako uporabljati to olje na laseh. Dejansko je notri "recept" kako kaj pripraviti: http://jojobaoilforhairandacne.com/ Žal je v angleščini... bi bilo fajn imeti eno tako informativno stran tudi v slovenščini. edendva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti