Vozniški izpit

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

10. jul 2007 16:15

Ha, ha, Vendelina jr., sigurno je PMS kriv,..... ha, ha,....

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. jul 2007 16:36

Moja prijateljica se je vso pomlad in poletje vozila brez izpita. Pogruntala je šele, ko je spet vzela zimski plašč iz omare in je bil izpit v žepu. Je imela Loni Makaroni

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

10. jul 2007 18:24

Koliko krompirjev sem že jaz imala zaradi tega vozniškega dovoljenja,da se mi zdi,da že izzivam mal srečo s tem,ko ga včasih pozabim v enem avtomobilu,pa se vozim z drugim,pa ga imam spet drugič v torbici,torbico pa doma. Spomnim se,da sem se enkrat peljala mimo policijske kontrole,ko vidim,da policist dvigne tisto svojo tablico,da naj ustavim.Že sem se začela ustavljat,ko je kar naenkrat tablico spustil in mi pomahal,naj peljem naprej.Kakšno srečo sem imela,sem izvedela šele nekaj dni pozneje,ko mi je prijateljica povedala,da je ugotovila,da ji je vozniško dovoljenje poteklo in je čisto pozabila. Seveda sem šla takoj pogledat svojo vozniško in verjeli ali ne,ugotovila sem,da je poteklo že pred tremi meseci.Kar zamižala sem in se zahvalila mojemu dobremu angelu,ki se je očitno takrat usedel na policistovo roko,da je moral spustiti tisto svojo tablico. Pred leti sem sredi Portoroža izgubila denarnico z vsemi dokumenti in nekaj denarja.Ko smo se vrnili domov,sem takoj telefonirala na policijsko postajo in prijavila izgubo.Kakšno presenečenje!Prijazni policist mi je povedal,da so denarnico že našli in da jo lahko grem iskat v Portorož,če želim,lahko pa tudi oni uredijo,da jo pošljejo na njihovo policijsko postajo.Ker mi je do Portoroža seveda daleč,sem se strinjala,da denarnico pošljejo njim. Policisti so bili celo tako prijazni,da so mi denarnico prinesli na dom.Izvedela sem,da je denarnico našel nek starejši turist iz Avstrije.Seveda sem mu zelo hvaležna,kakor tudi prijaznim policistom policijske postaje Slovenj Gradec. Sem pa seveda mal razočarana nad vami,ko spet pametujete in se obmetujete tukaj na forumu,ki sem ga začela brati samo zato,da bi tudi jaz neuka in butasta kmečka buča izvedela,kakšna kazen me čaka,če bom še kdaj pozabila moje nesrečno vozniško tam,kjer ga ne rabim,obenem pa izvedela še kakšno zanimivo štorijo o izgubljenih in mogoče zopet najdenih dokumentih.Žal pa morajo nekateri takoj pokazat,kako prekleto pametni so,kakšnega konkretnega odgovora pa od njih tako ali tako ni. Plus tega moram pa še pri branju nekaterih postov stalno gledat in brskat po raznih slovarjih in iskat kaj pomenijo raznorazne tujke,ki so tako zapletene,da v moji butasti buči tako ali tako(ali itak) ne ostanejo.Se mi zdi,da je naš slovenski jezik dovolj bogat,da lahko vse,kar želimo povemo na vsem razumljiv način. Moti me tudi,ker najdem tukaj tudi veliko angleških besed(žal se tudi angleščine nisem učila),pa avtorji postov mislijo,da ta jezik pač vsi razumejo in se ne potrudijo ,seveda v oklepaju še za kakšen prevod. Das ist Schwer! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti