Vozniški izpit

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

10. jul 2007 9:44

Vendelina a tebi res nikjer in nikoli ne spodleti - pa saj potem ti mora bit pa kar mal dolgčas, če že vnaprej veš, da se vedno in povsod vse izteče 100%-no   -    no pa da ne bo kakega burnega odziva, to je bolj malo za šalo-malo zares.

 

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. jul 2007 10:03

rrr, a nisi na kul slo zasledila, kaj vse tudi Vendelini spodleti? Saj pa je nekaj krat lepo povedala, koliko poskusov je bilo potrebnih, da ji je uspelo pripraviti kakšno jed....

 

Se pa strinjam z njenim mnenjen o funkcionalni (ne)pismenosti. In tudi o tem, ko kaj vprašaš, da moraš biti pripravljen na vse mogoče odgovore. Kolikokrat sem pa jaz morala "pokasirat" kakšno grenko na tem forumu, pa kaj potem?

 

In če ona, po mnenju mnogih, preveč pametuje, je to samo uravnoteženje tega foruma glede na to, kako nekateri "nespametujejo", če uporabim to čudno spakedranko. Pač po sistemu, da v vsaki stavri obstojajo skrajnosti in eno veliko povprečje.

 

Mamamia

 

 

mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

10. jul 2007 10:07

Ali si vi mislite kaj bi bilo, če bi Vendelina jr. bila urednica Kulinarike Slovenije? Anamarija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2007 10:12

Nič hudega, ker nam ostane kulinarična slovenija. jade

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

10. jul 2007 10:21

No pa ni nič "nucalo" tisto, ko sem napisala, da gre malo za šalo - malo zares - saj verjetno še največjemu perfekcionistu včasih spodleti.

 

rrr

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

10. jul 2007 10:37

Kaj ste pa opičene danes? To, kar pravi Vendelina o dokumentih, se popolnoma strinjam. Kako je lahko odrasel človek... seveda je odrasel, če že ima dokumente... in se ta dokument vala sem ter tja, enkrat ga najde, drugič ga ne najde. Pa ga spet zgubi, pa ne ve v kateri srajci je... Halo... (To govorim iz lastnih izkušenj... imam enega takega "zmedenka" doma).

Kolikokrat rečem - ne moreš si privoščit, da greš na cesto brez dokumenta. Kaj potem ko ti se kaj zgodi - si osebek XX. Tudi policaji so malo "prismojeni", da ne rečem "prf..." mene bi kaznoval, ko se iz tržnice v BTC do doma - je slab kilometer- ne privežem, nekdo bo pa kar brez dokumentov hodil.

 

Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. jul 2007 10:42

rrr, saj vem, da se hecaš, pa saj se jaz tudi. Ne samo brez Vendy, še brez koga drugega bi bil dolgčas na teh naših forumih.

 

anamarira, če bi bila vendelina jr. šefica Kulslo, bi pač mirno stali in nastavljali dlan, da bi nas lahko z leskovo šibo po njej....ko šolarčke.

 

Dragička, nismo opičene, tu in tam rabimo kak ventil, hehe

 

Punce, uživajte, pa čeprav tu v MB lije ko iz škafa---  Mamamia

mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2007 10:52

Dragička moj "zmedenko" pa nonstop išče ključe in uro.  Vsaj enkrat na teden imamo akcijo iskanja. Enkrat sem v tej akciji našla še kar lep kupček denarja katerega je zmedenko dal na stran pa pozabil nanj.  

jade

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

10. jul 2007 14:05

vendelina jr., ti pa moj mož sta pa čisto za skupaj. nekoč bi te rada spoznala, ker v življenju še nisem srečala človeka, ki ne bi česa kdaj založil. ja, in zanimalo me je res samo kakšna kazen me čaka če me policija ustavi brez vozniškega dovoljenja - mislim, da bi ta odgovor prišel še komu prav, ne ravno danes, morda boš pa na mojem mestu čez kak mesec ravno ti,... ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti