Vozniški izpit

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 9. jul 2007 20:06 | ogledi: 3.908 | odgovori: 23

vedno bolj mi je jasno da sem čez vikend izgubila vozniško dovoljenje. Kaj naj naredim sedaj? se lahko nekaj dni vozim brez njega prej ko ga prekličem, ker morda ga pa kje najdem?

mamamia, sem že popravila, seveda sem nekam založila vozniško dovoljenje. Mislim pa da ti lahko dajo denarno kazen, če dovoljenja nimaš pri sebi

ariella

Temo je spremenil(a) ariella_3 dne 09. jul 2007 20:53:25

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. jul 2007 20:21

Mene so večkrat zalotili brez vozniškega dovoljenja (saj to si izgubula, kajne, ne pa izpita???), pa ni bilo nič narobe. Sem jim povedala podatke, so preverili in sem se peljala naprej, še kaznovali me niso. Je pa res, da jih nisem provocirala ampak sem se prijazno izgovorila na mojo pozabljivost in raztresenost (kar je res, saj pri menjavi torbic in dearnic mimogrde kaj kam založim), pa so se policisti le nasmehnili, me opozorili in zaželeli srečno vožnjo. Mamamia mamamia

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

9. jul 2007 22:03

emm.. mojga ata so glih prejšni teden "zahaklal" nekje v bližini splita brez izpita (oo, pa še rima se:) preprosto pozabu ga je doma.. ampak se mu je vseeno uspelo izvlečt z vprašanjem: vam mogoče zgledam, kot da niam izpita? hehe iversonka

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

9. jul 2007 22:18

Ce si prepicana, da si ga nekam zalozila in da ga bos nasla, potem se mal pocakaj. Ce pa si ga izgubila in ga nekdo najde, zraven pa se ponaredi, pa si baje kaznovan, ker ga nisi preklical. Meni so ga lansko leto ukradli, sem morala preklicat v uradnem listu, pa sem se mesec dni vozila okol z nekim papirjem A4 format, pa moja slika gor. vida70

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jul 2007 8:29

Joj, arielči, pa ti imaš vsak teden neko kao krizno situacijo, ki jo potem ves forum rešuje... Punca, a sintagma e-uprava, javna uprava, izdaja dokumentov....to ti nič ne pove, ali kaj? Tule spodaj piše, kako se pridobi nov dokument, s tem, da bi morala tole znati najti tudi sama. http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodk Vendelina jr.

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

10. jul 2007 8:41

Kolikor se spomnim, sem dobila takoj , ko sem se oglasila na Upravni enoti, nov vozniški ali pa ti morajo izdati potrdilo, s katerim potem lahko voziš. ham-njam

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. jul 2007 8:45

Vendelina a si ti mal

 

Saj punca zihr ve kako in kje urediti te zadeve, najbrž pa res ne ve, kaj jo lahko doleti, če vozi brez vozniškega in upa, da ga bo pa mogoče le našla - saj je samo to vprašala. 

rrr

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2007 8:50

Vandelina še malo pa ti bo uspelo, da se nihče več ne bo upal nič vprašat. jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jul 2007 9:05

Ladies, vsakdo lahko karkoli vpraša. Kjerkoli. Samo potem mora biti pripravljen sprejemati odgovore. Tudi tiste, ki mu morda niso všeč. Velja za diskusijo o medsosedskih odnosih, homoseksualci ali pa za variacije na temo, kako se pripravlja pire krompir in seveda tudi za vse vmes. Drugače sem pa mnenja, da mora odrasla, opravilno sposobna oseba, z izobzrabeno stopnjo srednja šola ali več, sama znati pridobiti osebne identifikacijske dokumente, mora vedeti, kje jih ima (ker je to sestavni del odgovornega obnašanja), in mora vedeti, kako se ti dokumenti ponovno pridobijo, če so bili slučajno poškodovani, odtujeni ali kako drugače izgubljeni, ker to vse skupaj spada k funkcionalni pismenosti. Kdor nima odgovornosti do svojih dokumentov, jih pač nima niti do sebe. Če je bilo tole za katero preveč, se naj pa malo cmera. Enkrat mora vsakdo odrasti. Vendelina jr.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2007 9:14

Pa kako ti uspe iz vsakega še tako preprostega vprašanja narediti celo pridigo?

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2007 9:15

Ariella denarno kazen ti lahko dajo samo mislim, da če jim boš lepo povedala, da si ga pač pozabila doma ti ne bo nihče napisal kazni. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti