Antismrčač proti smrčanju

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

tema odprta - 9. jul 2007 14:41 | ogledi: 6.183 | odgovori: 19

V nekem katalogu z medicinskimi pripomočki sem zasledila napravo, nekakšno uro, ki naj bi s tresljaji prisilila smrčečega, da zamenja položaj. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem, da vem, če zadeva deluje, saj mož tako močno smrči, da ušesni čepki še komaj kaj zaležejo in bi si želela, da bi se neprespane noči čim prej končale.

Hvala in lepo poletje.

marjeta65

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. jul 2007 15:00

Marjeta65, moj mož obupno smrči. Pri nas se obnese samo to, da takrat, ko me smrčanje zbudi, popokam poušter in odejo, pa v posteljo k tamalima!

 

srečo imamo, da živimo v hiši in imamo dovolj prostora, drugače ne vem, kaj bi...

 

Se mi zdi pa zbujanje "smrčača" skrajno nehumana metoda, zaleglo bi kvečjemu za par minut, potem pa spet znova... Moj mož se je pozanimal v kliničnem centru, kako je z operacijo. 18. julija ima pregled in če bo izvedel kaj pametnega, ti napišem...

 

 

jasna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. jul 2007 15:02

Pri nas ne pomaga niti sprememba položaja, ker mož smrči tudi, ko leži na boku in trebuhu, ne samo, ko je na hrbtu. Če bo šlo s tem tempom naprej, bom zahtevala omilitev kazni v kazenskem zakoniku zaradi nespametnih dejanj, povzročenih s smrčanjem partnerja. Pri nas bo mojih muk konec z jesenjo, ko gre hči študirat v Ljubljano in bo njena soba, v nadstropju hiše, prosta.

Jaz v neke ure in kaj vem kaj, ne verjamem. Jaz ga zbrcam ali primem za nos, da še komaj diha, in se trudim zaspat v tisti minuti ali dveh, ko se malo umiri.

 

Mamamia

mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

9. jul 2007 15:09

Mamamia! Pri nas tudi nič ne pomaga, ga zbujam, pa je v minuti isto, vata, čepki...nič ne pomaga Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 10. jul 2007 08:46:01

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

9. jul 2007 16:01

Moj ni glih med najhujšimi smrčači, vleče pa tudi kar spodobno. Zadnjič je nabavil magnetke za v nos, zdaj me pa moti, ker ne smrči in ne vem, ali  spi ali ne.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. jul 2007 17:15

Moji prijteljici je mož, ki je delal na gradbišču, prinsel slušalke za varovanje pred hrupom pri vrtanju. Zdaj ne ve, če še smrči. Bojda pa prespi celo noč.

Sta se pa silovito skregala, ko sta šla prvič z letolom na dopust, ker ji je trikrat slušalke vrgel iz kufra.

Meni tudi slušalke ne bi pomagale, ker spim ko ventilator.

F r i n a

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

9. jul 2007 19:40

 Naš kolega Tonček pravi, da je edino kar pomaga, če kaka mlada zraven njega leži in mu jezik v usta tišči kobra 1

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

9. jul 2007 19:44

kobra1, prec zaušesa Tončka, upam da tega ne bere veliko naših "smrčečih" polovic

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

9. jul 2007 19:45

Moj tudi obupno smrči in ne zaleže prav nič, če zamenja položaj. Če ga zbudim, neha za 5 minut, pol pa spet isto:) Sva imela že prave boje med spanjem, haha. Zdaj sva se preselila in imava hvalabogu zadosti sob in sva si omislila ločene spalnice - ni slaba ideja, tud če noben ne smrči, imaš res mir in se naspiš. Saj nisem proti romantiki, malo pred spanjem se že stisneš skupaj, samo dober spanec je pa tudi nekaj vreden. Obstaja menda zelo učinkovita metoda (operacija) proti smrčanju, ki jo pri nas izvajajo šele kakšno leto ali dve. Ne vem točno kje jo izvajajo (če se ne motim nekje v Ilirski Bistrici? - možno, da sem ustrelila mimo). Enkrat je bil prispevek na tv. Operacijo izvedejo z laserjem, je neboleča in povsem varna. Domov greš že isti dan, vse skupaj traja cca 15 minut in ni tako zelo draga (mislim, da je bilo govora nekje okrog 50.000 starih sit). Pogooglaj malo. Lp in miren sen :) Scorpy

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

9. jul 2007 20:22

To operacijo naredijo v  bolnišnici  Šempeter pri  N. Gorici. emily

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. jul 2007 20:23

Operacijo delajo tudi na jesenicah, a je naš kolega, sicer zdravnik, imel nekaj pomislekov. Saj jih je naštel, ampak se ne spomnimvsega, rekel je le, da ni nujno, da se poseg pri vsakemu obnese in reši zadevo. Meni je to dovolj in mož ne bo šel na to operacijo. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti