Rodila se je ronja - bravo veri

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

17. jul 2007 8:34

Veliko sreče in zdravja celi družinici.

Gobica

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

17. jul 2007 12:00

ČESTITAM!!! maserka

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

17. jul 2007 13:13

Veri, iskrene čestitke. Me veseli, da je punčica taka dobrovoljčica (po mamici, seveda). Naj vam bo vsak trenutek največja radost in veselje. Lepo, lepo se imejte. barbara9

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

17. jul 2007 15:13

Veliko sreče in VELIKO zdravja celi družini.LP golubić

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. jul 2007 15:34

Hvala, punce! Midva sva dobila reklamo za met otroke - če želi katera prepričat svoje otroke, da bi ji priskrbeli vnuke, naj jih pošlje sem, ta otrok je res tako priden, da ne morem verjet. Ne vem, meni se zdi vse skup strašno lahko... Sva si rekla z očijem, da so to najlepši dnevi najinega življenja, prav noro fajn je! Uživava, dokler bo tako, hehe:) Zdaj sem jo ravno nahranila in grem delat čokoladni sladoled, ker nama ga je zmanjkalo, hehe;) Ja, saj probavam ne pretiravat, pa ne gre, hehe;) Veri

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

17. jul 2007 16:26

Ha, ha, sem te že pogrešala pri sladolednih temah. Nikakor ne morem najti tistega tvojega odgovora, ko si enkrat zelo podrobno razložila, kateri dodatki naredijo sladoled bolj kremast, bolj rahel, bolj ... . A se mogoče katera spomni, kje je? barbara9

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

18. jul 2007 14:24

May, najlepša hvala. barbara9

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

18. jul 2007 16:03

Veri in njen fant, čestitke! Ronji pa veliko, veliko sreče... Veri, imam kar nekaj izkušenj (trenutno sem tretjič na porodniški) in ti želim prišepnit, da glede na to, da dojiš in si se spravila delat čokoladni sladoled - joj, kako se učeno sliši, pa sploh nočem pametovat - no, naj naredim malo daljši uvod, predno napišem moje nasvete: moj tretji fantič ima težave s prebavili in nikakor se ne morem znebit misli, da sem sama kriva zato, ker nisem v nosečnosti, še posebej pa prva dva meseca, dokler se težave niso začele, malo bolj pazila na prehrano. Veš, vsakič malo manj kompliciraš in dokler gre vse ok, se ti zdi, da si prvič preveč kompliciral in kar ne moreš verjet kako je vse enostavno... Žal mi je za tiste 3 juhe iz vrečke, ki sem jih pojedla v nosečnosti (teh reči drugače sploh ne jemo, ampak takrat mi je tista "paradajzova župa" tako pasala) in da nisem spila manj mleka, ter po porodu mislim, da sem pojedla in popila preveč mlečnih izdelkov, vsekakor pa preveč čokolade, kakava,... V glavnem, naš Jure ima težave in vsekakor ne bi želela, da jih ima še kdo drug. Torej ti (sedaj, po tem dolgem uvodu) svetujem, da se tudi sama izogibaš, kolikor se le da, vsem potencialnim alergogenim rečem: med njimi sta mleko in mlečni izdelki na 1. mestu (omeji vnos na cca pol litra/dan), potem jajca (čimmanj) in pa vse ostalo, kar verjetno poznaš (svinjina, kakav, paradižnik, paprika, med, citrusi)... Vsekakor vama želim, da bi se Ronja izognila Vrazovem trgu ali pa Ul. stare pravde!!! veverica

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

18. jul 2007 17:22

in kaj potemtakem še lahko je? kaj pa tisto kar so govorile babice, da je treba jesti vse da je potem tudi otrok navajen na vso hrano? nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti