Kombuča

sarunči  

član od: 11.11.2011

sporočila: 3

11. nov 2011 8:30

kača je napisal/a:

Mene pri vseh teh prišnjah moti to, da v glavnem ne poveste, od kje ste. Zakaj? Ker sem že nekajkrat pošiljala gobo po pošti, pa nikoli dobila odgovora, če je prejemnik(ca) gobo dobila "celo", čeprav sem se vedno potrudila in jo zapakirala v paket, obložen po vseh predpisih (kar pa mimogrede tudi ni brezplačno). Pa je to najmanjši problem, saj sem se vedno sama odločila za "brezplačno" pošiljko. Torej, če želite dobiti gobo, ki jo je potrebno pošiljati v stekleni embalaži, vsaj povejte iz katerega konca Slovenije ste, pa se bo sigurno našel kakšen kandidat, ki bi vam jo odstopil. Sem malo pikra? Ne, samo pri vseh takih prošnjah, če ima kdo to ali ono, me moti, kar sem že napisala.

Drugače pa imam gobo za podariti, sem pa iz Ljubljane.

Pa lepo pozdravljeni!



kača

Pozdravljena!Zanima me če bi lahko ob tebe kupila to kombučo in če bi mi zaupala kako se pripravi napitek iz nje?Prosim piši mi na mail sarammicic@gmail.com Za odgovor se ti zelo zahvaljujem

sarunči

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

11. nov 2011 22:33

Če ima katera viška kombuče, bi jo tudi jaz  kupila.

Hvala in lep pozdrav

 

atic

CAJBI  

član od: 17.11.2011

sporočila: 1

19. nov 2011 12:10

Funuk11 , če res podarjaš kombučo, bi lepo prosila za eno gobo.

CAJBI

Mandica  

član od: 19.11.2011

sporočila: 31

19. nov 2011 12:36

Tudi moja mami je imela kombušo. Zdaj ne vem, če še jo ima. Sem pa sama na začetku, ko je končno jo dobila, spila en požirek in okus je res zelo poseben. Sama malo dvomim, da se od tega da shujšati, saj vsak ve, da se da shujšati le s zdravo prehrano in gibanjem oz. manjšim vnosom kalorij in večjo porabo kalorij od vnešenih v telo. :/

 

Lep pozdrav :)

Mandica

BLACWOMEN  

član od: 25.11.2011

sporočila: 1

25. nov 2011 10:51

Pozdravljeni!

 

Tudi jaz bi zelo rada imela kombušo. Imam težave z želodcem in mehurjem in baje zelo pomaga. Sem iz okolice Lj.

Če mi lahko kdo pomaga, bi bila zelo vesela.

 

lp

BLACWOMEN

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

27. nov 2011 20:01

Zdravo!

Jaz tudi iscem to gobico ze nekaj casa in si jo izredno zelim!

A jo kdo ima za delit prosim?

Precesala sem vse trgovine z zdravo tako in drugacno hrano in dodatki, pa se je ne da dobiti, zato lepo lepo prosim kako dobro duso za kombucho.

lahko me kontaktiras tudi na naslov: oreomixedwell@gmail.com

lep pozdrav!

Oreo

pikolina88  

član od: 28.11.2011

sporočila: 2

28. nov 2011 10:22

lepo pozdravljeni vsi skupaj, sem nova na tem forumu in ker sem na tej strani našla že veliko koristnih informacij me zanima, če ima katera to čudežno gobico za podariti, ker me teža heca že od rojstva moje deklice in kar ne gre in ne gre stran.... sem iz okolice Škofje loke...bila bi izredno hvaležna, če bi jo lahko prejela od kakšne dobre duše :). lahko mi sporočite na zasebno stran.

pikolina88

tucko01  

član od: 28.11.2011

sporočila: 2

28. nov 2011 10:50

Tudi jaz si zelim kombuco,ce jo kdo podari ali proda naj mi pise na ZS.Hvala

tucko01

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

28. nov 2011 10:50

pikolina88, danes je bila pri oddaji dobro jutro na tvslo1 ženska, ki ima zelo dobre izkušnje s to gobo, in kot pravi je sama izgubila 40 kg brez telovadbe, samo način prehranjevanja je malo spremenila. To je gospa Mojca Kotnik, in če se ne mitim je rekla da bo jutri ravno v Škofji loki predavala na osnovni šoli, kateri ne vem točno, sicer pa si posnetek oddaje lahko pogledaš na net.

MOON

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. nov 2011 11:30

Pred časom jih je imel v ponudbi Zavod za naravoslovje, kjer se  ukvarjajo tudi  z gojenjem gob, gliv in micelija. Naslov in telefonsko lahko dobite na internetu.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti