Kavbojke in mrežaste nogavice

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 6. jul 2007 19:04 | ogledi: 4.625 | odgovori: 65

kako paše to oblečeno , 3/4 modre kavbojke, spodaj pa črne mrežaste nogavice.

modni poznavalci prosim takojšen odgovor

ariella

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

6. jul 2007 19:30

Nisem ravno modna poznavalka, pa bomkljub temu odgovorila. Ja, to se sedaj nosi. Lahko bi rekli, da je "moderno"; če imaš elegantne čevlje z visoko petko, še bolje kombinacija pasu in torbice in kakšno majčko v stilu, zna biti zelo mladostno in ženstveno. Vendar ne na vsakemu. Tudi mrežice so različnegatkanja in tista ta velika mreža zna iz močnejše postave narediti videz "mrežne pečenke". To je moje mnenje; ne vem sicer, kaj si želela vedeti.... upam da je to TO. tabina

darjasova  

član od: 26.7.2006

sporočila: 47

6. jul 2007 19:30

Še boljše bi pasale rdeče se mi zdi. Odštekano. Ampak taka je moda. Pa veliko samozavesti! LP D. darjasova

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

6. jul 2007 19:37

kavbojke, črne mrežaste nogavice (priporočam manjšo mrežico) in črni čevlji so zelo vredu kombinacija. seveda nisem modena poznavalka, vendar sem si bila vedno v taki kombinaciji zelo všeč. nasploh se mi mrežaste nogavice zdijo super praktične za poleti. v mislioh imam kratke nogavičke za pod hlače. stopalo je rahlo ločeno od čevlja in zato se noga manj poti. sem ljubiteljica mrežastih nogavic, vendar preprostih z drobno mrežico, ki zgledajo bolj decentno. mimika

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

6. jul 2007 20:01

Super bi pašalo!! Taka je moda sedaj. Čeprav jaz ne nosim 3/4 hlače, ampak navadne kavbojke si dam spodaj mrežaste nogavice pa " takete" :)) LP mina20

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. jul 2007 20:26

Nogavice poleti? Že barva mi ne gre skupaj, kavbojke niso fino oblačilo...mrežaste nogavice bi pasale k ozkemu krilcu, ki naj bi segalo malo nad koleni. Mrežaste nogavice ne pašejo vsaki, noga mora biti lepo oblikovana, da pridejo do izrazanoge seveda. Kavbojke pa črne mrežaste nogavice...ja, če bi bila ribiška mreža. Naj povem da nisem "ekspert" vseeno pa se mi zdi da imam dokaj dober okus, kar se kombinaciji tiče. P.s Ariella, kako je s hčerko? lp vsem Anamarija

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

6. jul 2007 21:11

Ariella seveda, samo modre mrežaste?Modra in črna mi pašejo samo, če si kompletno oblečena v modro-črno kombinacijo in samo en poživitveni dodatek, da razbiješ monotonost. ham-njam

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. jul 2007 21:21

Veš kaj ariella, če ti je všeč ti kar obleči. Če se v oblačilih dobro počutiš boš tudi izgledala v njih dobro, pa tud če oblečeš vrečo za krompir.

 

jade

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

6. jul 2007 21:36

Ariella najbolje bo da se oblečeš stopiš pred ogledalo in s pogledaš.Lahko pa vprašaš sosede če ti paše ribiška mreža.Jaz imam to srečo da je moj mož ribič in mi ni potrebno kupovati nogavice. mamazeljka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jul 2007 22:25

Ariella, kar pogumno! Jaz sem totalen fan mrežastih nogavic!!! Nosim jih tudi poleti, seveda... (sploh zdajle, ko je zunaj mraz...). Lani niti 1x poleti nisem bila brez nogavic!

V glavnem, jaz jih nosim povsod. Hlače, pajkice, krila, dolga, srednje kratka... Zdajle sem kdaj brez, če imam kaj 3/4 oblečenega, ker so pač dopusti. Sicer pa urejena ženska nikoli ne stopa nikamor brez nogavic! Saj veste, goli prstki na nogah pač niso nek predel razkazovanja, prav tako preveč gole kože. Če ne razumete, malo pobrskajte po protokolarnih zadevah! Če je vroče, so mrežaste še kako dobrodošle, če le krilo ni prekratko in ne izgledajo cheap. Čevlji niso pomembni, visoki ali ne, samo da nekako pašejo zdraven. Tudi barvan kombinacija oblačil ni tako pomembna, važno, da je nekako ubrano. Pa so lahko čevlji z zavihano konico roza, pa majčka rdeča... Pomemben je tudi-make up, to je pa spet druga tema...

Anamarija, krilo nad koleni in ozko krilo boš srečala kje ponoči... 

Moja kolegica, ki je tajnica, jih tudi nosi vsak dan, tudi pri 36* zunaj. Pa če je hudo vroče, ko konča službo, si jih tik preden odide da dol. Izgleda pa v vsakem trenutku 100%, urejena, na mestu.

lidka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

6. jul 2007 23:14

Uh lidka. Meni pa je kazanje nožnih prstkov všeč. Se posebno, če so namazani v dveh barvah,pa še kak nalepljen okrasej gor. Ne vem kako bi šlo, da imam poleti skrite prste. ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti