Lent za otroke

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

tema odprta - 5. jul 2007 22:34 | ogledi: 1.679 | odgovori: 6

Lepo pozdravljeni!

Ste že bili kaj na Lentu? Kako vam je všeč?

Meni zelo, me pa zanima, če ste svoje otroke mogoče kaj peljali na otroški Lent. Zelo rada bi namreč peljala svoja dva nečaka, vendar mi ni znano, če je potrebno plačati vstopnino oz. imeti popotni list. Žal te informacije ne najdem nikjer na uradni internetni strani, zato sem se odločila, da bom povprašala kar tukaj.

Najlepša hvala za informacije!

kletka

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

6. jul 2007 8:30

Bojim se da si za letos malo pozna. Čas imaš samo še danes in jutri. Otroški Lent je brezplačen Čimprej se torej odpravi v mestni park. http://lent.slovenija.net/ LP K

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

6. jul 2007 8:43

Karmina, hvala za odgovor. Pravzaprav sem imela v mislih bolj oder Rotovž. upam, da podatek glede brezplačnosti velja tudi za to prizorišče. kletka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. jul 2007 10:08

Nekateri odri so za plačat samo za nekatere dogodke, ti so v programu festivala  označeni z zvezdico, samo nekaj jih je bilo v 14 dneh festivala.

Otroški Lent - tu so pa vse prireditve brezplačne.

Mamamia

mamamia

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

6. jul 2007 19:36

drži kot pravi mamamia, tudi Rotovž, kjer so otroške predstave (bile), je brezplačen. No, boš vedela za drugo leto.... tabina

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

6. jul 2007 23:39

smo šli danes gledat in je res bilo brezplačno :) zelo luštna predstava z naslovom Najboljši par, otroci so bili zelo navdušeni. kletka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti