Grah

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

5. jul 2007 11:10

grah iz korenin zagotovo ne bo več pognal - morda kakšen listek, več pa ne. Jaz sem iz Gorenjske in moje izkušnje z grahom so takšne, da ob lepem septembru grah, posajen okrog 10.-15.avgusta še enkrat lepo dozori. Ampak na vreme pač nimamo vpliva in če je septembra moča in mraz, je grah dober le za "zeleno gnojenje". To pa tudi ni tako slabo. Lisa

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. jul 2007 11:27

ja kaj jaz vem, taki sem prebrala.... sem pa to letos prvič naredila in zdaj čakam, bom povedala če bo kaj al pa če ne bo nič katti

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

5. jul 2007 11:54

Še jaz pristavim lonček- od vsega, mi najslabše na vrtu uspeva grah, ker so se v gredici naselili razni prebivalci, ker pa delam po sistemu, če bo raslo, je dovolj za vse, jih nisem preganjala. Se ponovno sadi lahko šele avgusta, ali lahko tudi že prej? Sprašujem zato, ker je veliko rastlinic pomrlo. Hvala! fresh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti