Kam na izlet - morje

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

tema odprta - 1. jul 2007 16:26 | ogledi: 3.909 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

tokrat se obračam predvsem na Primorce, saj se verjetno najbolje spoznate na Obalo. Jutri se s prijateljico odpravljam na enodnevni izlet na slovensko primorje, pa nimam pojma, kam bi se najbolj splačalo iti. Zanima me predvsem, kje se bi dalo zastonj parkirati in za par ur poležavati na plaži, dobrodošla pa bi bila še kakšna pizzerija ali gostilnica v bližini, da bi lahko kaj prigriznili. Piran in Portorož mi ne dišita preveč, predvsem zaradi težav s parkiranjem in gneče, pa tudi draga sta kot žafran. Ostalega pa žal ne poznam prav dobro. Vesela bi bila kakšnih konkretnih napotkov (npr tam in tam zavij levo itd). Hvala in lep pozdrav!

RadaJem

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

1. jul 2007 16:42

Brez zamere, ampak, ali ni jutri napovedano slabo vreme? iversonka

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

1. jul 2007 17:34

Zdaj pa res ne vem. Na rtvslo piše, da bodo občasne plohe, to ne bi smelo biti problem. Bom še razmislila. Predlogi so vseeno dobrodošli. RadaJem

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. jul 2007 17:48

Občasne plohe nekje po Slovenji, kot ponavadi, vendar ne v Izoli. RadaJem, veš kako mi je všeč tvoj nick, čim preberem grem najprej do hladilnika, pol pišem Lepo se imej! Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti